У зв'язку із заходами щодо попередження поширення захворювання на коронавірус (COVID-19), з 16 березня 2020 року до особливого розпорядження призупиняється проведення особистих прийомів громадян керівництвом, відділами, управліннями та службами Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Рішення про зупинення проведення особистих прийомів громадян у Дніпровській райдержадміністрації прийнято відповідно до виконання пункту 19 протоколу №2 від 10.03.2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19».

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Протокол №2

Звернення громадян України

1. Відповідно до ст.19 Закону України «Про Державний реєстр виборців» особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання щодо свого включення до Реєстру.

Виборець подає органу ведення Реєстру письмову заяву за формою (додаток 1), і пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт.

2. Кожен виборець у разі зміни його персональних даних може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі (додаток 2). До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

3. У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву (додаток 3), до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

4. Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, може звернутися до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із заявою (додаток 4) щодо зміни його виборчої адреси.

5. У разі звернення виборця особисто або уповноваженої ним особи щодо тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси до органу ведення Реєстру подається заява (додаток 5) у паперовій формі. Виборець може подати заяву в електронній формі з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті  Центральної виборчої комісії. 

Форми заяв:

Додаток 1 щодо включення до Державного реєстру виборців

Додаток 2 щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця

Додаток 3 щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає на території України

Додаток 4 щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає за межами території України

Додаток 5 щодо тимчасової зміни місця голосування

 

УВАГА! З 01.07.2020 р. набуває чинності Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 18.05.2020 №88. 

Наголошуємо, що заява щодо зміни виборчої адреси є обґрунтованою, якщо до неї додано копію одного з документів, що підтверджують фактичне проживання виборця за вказаною ним адресою.

До документів, що підтверджують фактичне проживання виборця за адресою, зазначеною в заяві, належать:

договір найму (оренди) житла за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;

виданий органом державної влади чи органом місцевого самоврядування документ, що засвідчує здійснення виборцем підприємницької діяльності за адресою житла, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою (наприклад, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань тощо);

документ, що підтверджує право власності на житло за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою (наприклад, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, свідоцтво про право власності на нерухоме майно, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, договір дарування, договір міни тощо);

довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

документ, що засвідчує здійснення виборцем догляду за особою, місце проживання якої зареєстроване відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою (наприклад, рішення органу соціального захисту населення про призначення щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею тощо);

документ, що засвідчує перебування виборця у шлюбі або у родинних відносинах з особою, місце проживання якої зареєстроване згідно із Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою (наприклад, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, судове рішення про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами тощо).

Запит виборця до органу ведення Реєстру

     Виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред'явивши паспорт громадянина України.

Крім того, виборці можуть он-лайн перевірити наявність своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців у розділі "Особистий кабінет виборця” офіційного сайту Центральної виборчої комісії.

Версiя для друку

 

 Повідомлення про корупцію