Головна  →  Про район  →  Фізична культура і спорт  →  Дитячо-юнацькі спортивні школи  →  Дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування «Буревісник»

Дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування «Буревісник»

Труханів острів, Паркова дорога, 18
253 32 95, 228 77 54

Культивується академічне веслування.

 

 

 

 

На Трухановому острові, на берегах мальовничих заток Дніпра розташована одна з самих сучасних в Європі спортивних баз для якісної підготовки спортсменів-веслярів та для активного відпочинку на воді.

Дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування «Буревісник» заснована Київською міською радою профспілок. На сьогодні школа є флагманом академічного веслування в Україні. Три покоління олімпійських чемпіонів та чемпіонів світу з веслування розпочинали тут власний спортивний шлях.

Завдяки таким видатним тренерам як: Михайлова Валентина Іванівна, Дралюк Валерій Михайлович, Хотяновський Віталій Франкович, Козир Віктор Миколайович, Хмара Дмитро Олександрович, Бондар Анна Андріївна, Козир Любов Іванівна, Чиканова Олеся Юріївна, Тимко Іван Іванович, Заходайло Олена Володимирівна, Кирилова Раїса Семенівна, Бурей Микола Семенович, Фомін Олександр Валерійович, Продан Сергій Костянтинович, Притула Анна Олександрівна та інші, підготовка спортсменів в школі здійснюється на самому високому професійному рівні.

Версiя для друку

 

 Повідомлення про корупцію