Головна  →  Про район  →  Культура та туризм  →  Мистецькі школи

Мистецькі школи

 

ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА №2

02152 м. Київ, вул. А. Бучми, 6  тел. 295-94-94, 295-96-59,

E-mail: fineartschool[email protected]ukr.net

Директор – Гордієнко Владислав Олександрович

Школа надає початкову художню освіту майбутнім фахівцям живопису, скульптури, графіки, архітектури, декоративно-прикладного мистецтва та мистецтвознавства. Вчить своїх вихованців розуміти і любити мистецтво. Серед фахових предметів: рисунок, живопис, композиція станкова, композиція декоративна, скульптура, історія мистецтв.

  

В школі навчається близько 200 учнів. Заняття вечірні, тричі на тиждень.

В школі діють групи естетичного виховання, що готують до вступу до школи. Термін навчання 5-6 років. Школа має перевірені часом програми та методики навчання, що узагальнюють досвід вже не одного покоління викладачів школи.

 

Дитяча школа мистецтв №6 ім. Г.Л. Жуковського

02100, м. Київ, бул. Верховної Ради, 15  тел. (044) 292-23-54

E-mail: dshm[email protected]ukr.net

Директор - Кутняхов Микола Іванович

 

Київська дитяча школа мистецтв №6 ім. Г.Л. Жуковського стала правонаступницею Дитячої музичної школи №6 ім. Г. Жуковського та Дитячої художньої школи №6 з контингентом більше 600 учнів.

Заклад здійснює освітню діяльність за рівнем позашкільної освіти. В школі існують такі відділення:

 1. художнє (малюнок, живопис, композиція, скульптура, кераміка, мультимедіа);
 2. хореографічне (танець - народний, сучасний)
 3. музичне відділення охоплює: фортепіанний відділ, відділ народних інструментів, відділ струнно-смичкових інструментів, духових та народних інструментів, відділ вокально-хорового та естрадного співу, відділ теоретичних дисциплін, відділ композиції.

Є групи естетичного виховання, в яких можуть навчатися різним видам мистецтв, як діти так і дорослі. Існують класи підготовки для вступу в середні та вищі спеціальні навчальні заклади.

На базі школи діють колективи:

 • Дитячий оркестр народних інструментів «Folk Drive», (керівники Сергієнко О.,Дмитренко М.І.);
 • Ансамбль бандуристів «Сузірʼя» (керівник - Сніжинська Олеся Миколаївна);
 • Ансамбль домристів «Азагоріум» (керівник - Дмитренко М. І.);
 • Дитячі хори: молодший хор (керівник - Шарова С. В.);  старший хор (керівник - Романенко О);
 • Ансамбль скрипалів (керівник - Лукієнко О. М.);
 • Ансамбль духових та ударних інструментів (керівник - Колокольніков В. І.)
 • Танцювальний ансамбль народного та сучасного танцю (керівники Нога Н.С.та Ревицька А.С.);
 • Оркестр викладачів народних інструментів «Святограй» (керівник Дмитренко В. О.).

 

ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №13 ІМ. М.І. ГЛІНКИ

02139м. Київ, вул. Е. Вільде, 5  тел. (044) 510-06-72,

 E-mail: muzika[email protected]i.ua

Директор – Демченко Оксана Василівна

 У Дитячій музичній школі №13 ім. М.І. Глінки 7 відділів – фортепіанний, вокально-хоровий, струнно-смичкових інструментів, народних інструментів, духових та ударних інструментів, концертмейстерський та теоретичний відділи.

У школі навчаються 450 учнів основного контингенту та близько 60 учнів різного віку відвідують групи естетичного виховання для дітей та дорослих. На базі групи існують Театр танцю «Vne сю geta» (керівник Маріїнська-Личева Ю.В.), зразковий естрадний шоу-гурт «Канікули» (керівник Шамал Л.А.), група раннього естетичного розвитку дітей.

Працюють музичні колективи, які виступають на сценах міста, країни та за її межами:

 • ансамбль скрипалів «Елегія» (керівник Боровик Л.П.);
 • ансамбль віолончелістів «Натхнення» (керівник Шарий Г.П.);
 • ансамбль бандуристів «Веснянка» (керівник Гріднєва Т.М.);
 • ансамбль гітаристів «Срібні струни» (керівник Лук’янова Н.В.);
 • хор «Тенерецца» (керівник Вовк С.А.);
 • хори молодших та старших класів (кер. Крюкова О.П., Прокопенко І.О);
 • оркестр народних інструментів (керівник Демченко Л.О.);
 • вокальний ансамбль «Melody» (керівник Литовченко О.С.);
 • ансамбль духових та ударних інструментів «Шумка» (кер. Данько - Шестопалова А.В.).

Учні школи систематично стають лауреатами чисельних Міжнародних, Всеукраїнських тва міських мистецьких конкурсів За період існування школу закінчили близько 2000 учнів, серед них є Заслужені артисти України, солісти відомих оркестрів, а також викладачі мистецьких шкіл.

Школа започаткувала освітню роботу з дітьми з особливими потребами. Саме тут вперше в Україні силами учнів під керівництвом Вовк С.А, Васько Т.Є. відбулася постановка опери М.В. Лисенка «Коза-дереза» жестовою мовою для дітей з вадами слуху.

В 2018 році школа стала засновником Відкритого конкурсу мистецтва гри на народних інструментах «Весняні орнаменти». Школа співпрацює з Київською дитячою Академією мистецтв, Інститутом музики Київського університету ім. Б. Грінченка, Академією музики м. Рим (Італія) та видатними митцями України.

 

ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №16

02154м. Київ, вул. Ентузіастів, 5/1-А тел: (067) 723-90-21,

E-mail: [email protected]

Директор – Вдовиченко Денис Леонідович

 

В школі навчається 201 учень в основному контингенті та біля 40 учнів в групах естетичного виховання по класу: фортепіано, скрипки, гітари, бандури, домри, акардеону, сопілки, духових інструментів, ударних інструментів, живопису. Є затишний концертний зал, бібліотека, а також класи хореографії та образотворчого мистецтва. Працюють висококваліфіковані фахівці.

   

Учні школи демонструють свої професійні досягнення та таланти для більш широкої аудиторії слухачів, з успіхом виступаючи на концертах, конкурсах, фестивалях районного, міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

За роки існування школа випустила понад тисячу учнів, багато з яких стали професійними музикантами і з успіхом працюють в навчальних закладах мистецького спрямування, оркестрах, театрах як в Україні так і за її межами.

 

ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №20

02152 м. Київ, вул. А. Бучми, 6  тел: (044) 295-94-52/62

E-mail: [email protected]

Директор - Кравчук Валентина Петрівна

Пріоритетний напрям в роботі школи - естетичне виховання дітей на кращих зразках світової класичної музики, української культури, народного мистецтва, навчання грі на музичному інструменті.

В школі навчається 400 учнів, працює 50 викладачів із 11 спеціальностей. Навчально-виховний процес здійснюється за типовими навчальними планами, поєднуючи індивідуальні та групові форми занять.

Стабільно працюють і розвиваються такі відділи: фортепіанний, струнно-смичковий, відділ народних інструментів, відділ духових інструментів, відділ музично-теоретичних дисциплін. Постійно набувають виконавчого та сценічного досвіду шкільні колективи.

 

ШКОЛА ДЖАЗОВОГО ТА ЄСТРАДНОГО МИСТЕЦТВ

02002, вул. Пантелеймона Куліша, 7-В  тел. (044) 517-61-88,

E-mail: jazzschoolkiev[email protected]ukr.net

Директор - Полтарєв Петро В'ячеславович

Єдина в країні Школа джазового та естрадного мистецтв являє собою унікальну структуру, яка навчає на професійному рівні дітей та дорослих основам традиційного та сучасного джазу, академічній, рок- і поп-музиці на інструментальному, вокальному, хореографічному та театральному відділеннях. У школі консолідуються кращі сили української естради та джазу, тут досліджують, формують та розвивають основні тенденції вітчизняного естрадного та джазового музикування.

Сьогодні в школі працюють високопрофесійні викладачі джазового, естрадного та академічного профілю — лауреати міжнародних фестивалів джазової, популярної та академічної музики. Зірки національної та світової мистецької еліти, народні та заслужені артисти України, інших держав постійно консультують учнів та проводять майстер-класи. Учні та викладачі, творчі колективи школи пропагують мистецтво України в Італії, Німеччині, Іспанії, Норвегії, Угорщині, Польщі та багатьох інших країнах, де вони перебувають з творчими візитами. Спільні творчі акції проходять в великому концертному залі школи разом з виконавцями зі США, Голландії, Англії, Польщі, Японії та інших країн світу, дають змогу плідного спілкування з аудиторією та активного просування високого мистецтва.

В школі навчається понад 600 учнів, з них біля 470 на бюджетних відділах, інші в групах естетичного виховання. В школі мають змогу вивчати джазове, естрадне та академічне мистецтво як наймолодші діти, що за віком ще не доросли до навчання за шкільними учбовими планами, так і зовсім дорослі люди, які мають змогу підвищувати свій музичний та освітній рівень в майстер-класах зірок світового рівня.

Версiя для друку

 

 МАПА УКРИТТІВ

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

 

 

Повідомлення про корупцію