Головна  →  Дніпровське районне управління юстиції в місті Києві  →  Круглий стіл з питань обговорення змін до Конституції

У рамках вивчення розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2014 року № 451-р «Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» та Плану заходів з проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, затвердженого Віце – прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. від 23 травня 2014 року, Дніпровське районне управління юстиції у м. Києві, згідно доручення Головного управління юстиції у м. Києві від 24.06.2014р. ( вх. № 352/01-01-10) організовано та проведено 18 липня 2014 р «круглий стіл» за участю представників Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації з метою обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

 В обговоренні брали участь представники Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації, місцевих органів виконавчої влади, зокрема – представники управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації , відділу внутрішньої політики Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації, відділу сім»ї, молоді та спорту Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації, працівники Дніпровського районного управління юстиції у м. Києві та відділу державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у м. Києві.

Учасники «круглого столу» в конструктивній бесіді обговорили запропоновані зміни до Конституції України. Найбільш жваву дискусію викликали питання запровадження інституту Представників Президента України на відповідних територіях, особливості організації місцевого самоврядування частини своїх повноважень органам самоорганізації населення та майбутній статус територіальних органів виконавчої влади. Присутні висловили побажання провести наступне засідання у формі «круглого столу» у серпні 2014р. з обговорення змін до Конституції України та запросити на нього Депутатів Київської міської Ради, обраних на території Дніпровського району і представників органів самоорганізації населення.

Версiя для друку

 

 МАПА УКРИТТІВ

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

 

 

Повідомлення про корупцію