Головна  →  Адміністрація  →  Колегія  →  Матеріали засідання колегії  →  Порядок денний 30.09.2015

Дніпровська РДА

бульв. Праці, 1/1

(ІІІ-й поверх, к. 317)

30 вересня 2015 року, середа

Початок об 11.30 год.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання Колегії Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації з питань:

 

1. Про стан підготовки закладів освіти, культури та охорони здоров’я Дніпровського району міста Києва до опалювального сезону 2015-2016 років.

 

Доповідачі:

Іваніна Наталія Василівна – начальник Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

 

 

Карабаєв Даніель Таїрович - начальник Управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

 

 

Шуригайло Оксана Іванівна – начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини  Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

 

 

2. Про стан підготовки житлово-комунального господарства Дніпровського району міста Києва до опалювального сезону 2015-2016 років.

 

Доповідачі:

Косар Надія Романівна – начальник Управління житлово -комунального господарства та будівництва Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

 

 

Дзюба Юрій Антонович – директор комунального господарства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва”

 

 

 

Начальники ЖЕД (за списком)

 

 

 

3. Про стан роботи щодо сплати у Дніпровському районі м. Києва споживачами платежів за надані житлово-комунальні послуги.

 

Доповідачі:

Косар Надія Романівна – начальник Управління житлово -комунального господарства та будівництва Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, відповідальний за проект рішення цього пункту.

 

 

Дзюба Юрій Антонович – директор комунального господарства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва”

 

 

 

Начальники ЖЕД (за списком)

 

.

 

 

 

4. Різне.

Рішення №25

Рішення №26

Рішення№27

Версiя для друку

 

 Повідомлення про корупцію