Головна  →  Адміністрація  →  Офіційні документи  →  Проекти для обговорювання  →  Повідомлення про оприлюднення та звіти

Обговорення проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних  закладів та вихованців шкіл – інтернатів Дніпровського району м. Києва»

Обговорення проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців шкіл – інтернатів Дніпровського району м. Києва»

Проект розпорядження "Про погодження розміру плати за навчання дітей в позашкільних навчальних закладах (школах естетичного виховання) Дніпровського району м. Києва на 2017-2018 навчальний рік"

Обговорення проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про погодження розміру плати за навчання дітей в позашкільних навчальних закладах (школах естетичного виховання) Дніпровського району м. Києва на 2017-2018 навчальний рік»

Інформаційно-аналітична довідка з публічного обговорення проекту розпорядження Дніпровської районної  в місті Києві державної адміністрації «Про погодження розміру плати за навчання дітей в позашкільних навчальних закладах (школах естетичного виховання) Дніпровського району м. Києва на 2017-2018 навчальний рік»

Звіт про результати розгляду громадської думки проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про погодження розміру плати за навчання дітей в позашкільних навчальних закладах (школах естетичного виховання) Дніпровського району м. Києва на 2017-2018 навчальний рік»

Проект ПЕРЕЛІКу соціальних послуг, умови та порядок їх надання у Територiальному центрі соцiального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м. Києва

Проект ПОЛОЖЕННЯ про Територiальний центр соцiального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м. Києва

Проект розпорядження "Про затвердження Положення про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м. Києва та переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання у Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва"

Обговорення проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про затвердження Положення про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м. Києва та переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання у Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва»

Аналіз впливу регуляторного акту Проект розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах та школах – дитячих садках» розроблено управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Аналіз впливу регуляторного акту  проект розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію у 2016 році харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців шкіл – інтернатів Дніпровського району м. Києва» розроблено управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Звіт про результати розгляду громадської думки проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про організацію у 2016 році харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців шкіл-інтернатів Дніпровського району м. Києва»

Звіт про результати розгляду громадської думки проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про встановлення вартості продуктових наборів для малозабезпечених верств населення Дніпровського району»

Звіт про результати розгляду громадської думки проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про встановлення вартості безкоштовних гарячих обідів малозабезпеченим мешканцям Дніпровського району і вартості харчування дітей у відділенні соціально-медичної реабілітації дітей, хворих на ДЦП, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки»

Звіт про результати розгляду громадської думки проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах та школах-дитячих садках»

Обговорення проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах та школах-дитячих садках»

Обговорення проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про організацію у 2016 році харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців шкіл-інтернатів Дніпровського району м. Києва»

Обговорення проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про встановлення вартості безкоштовних гарячих обідів малозабезпеченим мешканцям Дніпровського району і вартості харчування дітей у відділенні соціально-медичної реабілітації дітей, хворих на ДЦП, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки»

Обговорення проекту розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про встановлення вартості безкоштовних гарячих обідів малозабезпеченим мешканцям Дніпровського району і вартості харчування дітей у відділенні соціально-медичної реабілітації дітей, хворих на ДЦП, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки»

Версiя для друку

 

 МАПА УКРИТТІВ

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

 

 

Повідомлення про корупцію