Головна  →  Про район  →  Фізична культура і спорт  →  Дитячо-юнацькі спортивні школи  →  Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву № 16

Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву № 16

Проспект Воз’єднання, 3-А 
296 15 40, 296 73 25

Культивуються такі види спорту:

  • Баскетбол
  • Легка атлетика
  • Фехтування
  • Футбол

За час свого існування в школі підготовлено:

  • 2 майстри спорту України  Міжнародного класу;
  • 59    майстрів спорту України;
  • 255  кандидати  у Майстри спорту України;
  • 445  спортсменів I розряду.                  

Тренерсько-викладацький склад  - 25  кваліфікованих тренерів-викладачів: 4 Заслужені тренери України, 2 Майстри спорту Міжнародного класу, 8 Майстрів спорту України.                  

З баскетболу -  збірні команди юнаків різного віку – чемпіони та призери міста Києва, Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, призери Європейської юнацької баскетбольної ліги, Слов’янської баскетбольної ліги, міжнародних змагань.

З легкої атлетики –  легкоатлети - чемпіони та призери  міських змагань, Чемпіонатів України, Спартакіади школярів України, Всеукраїнської Універсіади, міжнародних змагань  з легкої атлетики.

Геращенко Ірина – Майстер спорту міжнародного класу, член Національної збірної команди України з легкої атлетики, «срібний» призер Юнацького чемпіонату світу зі стрибків у висоту, Строкань Євген – «срібний» призер Всесвітньої Гімназіади, Першості Європи, учасник І Юнацьких Олімпійських ігор (4 місце в потрійному стрибку), Левченко Юлія – чемпіонка України, переможець міжнародних змагань з легкої атлетики зі стрибків у висоту. 

З фехтування – перемога на Етапі Кубку світу, 3 місце на Чемпіонаті Європи (Погребняк Андрій) з фехтування на рапірах. Учні відділення- чемпіони та призери Чемпіонату України, Кубку України з фехтування на рапірах в командному та особистому заліках.

З футболу – збірна команда дівчат «Атекс»-СДЮШОР-16 - учасники   Чемпіонату України серед команд вищої ліги, «срібні» призери Чемпіонату України з футзалу (вища ліга), переможці Всеукраїнської Універсіади, «срібні» призери Першості України серед молодіжних команд, переможці міжнародних змагань «Кубок Риги » 2011,2012рр.

Учениці школи постійно поповнюють лави гравців Національної збірної збірних команд України з футболу (основний, кандидати, резерв).

Версiя для друку

 

 Повідомлення про корупцію