КМДА Київська міська державна адміністрація


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Відділ культури Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Дитячої музичної школи №16 Дніпровського району м. Києва (юридична та фізична адреса: м. Київ, вул. Ентузіастів, 5/1-А).

Конкурс з проведення добору кандидатів на посаду директора Дитячої музичної школи №16 Дніпровського району міста Києва відбудиться 11 жовтня 2021 року о 11:00 в приміщенні відділу культури Дніпровської райдержадміністрації: м.Київ, вул. Будівельників 34/1, каб. 4.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного спрямування, досвід роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу  (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості (написана власноруч);
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копії документів про вищу освіту з додатками;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • мотиваційний лист (у довільній формі);
  • два рекомендаційні листи (у довільній формі);
  • проєкт концепції діяльності та розвитку Дитячої музичної школи № 16 Дніпровського району м. Києва на один і п’ять років.              

 Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Строк приймання документів: з 31.08.2021 року до 29 вересня 2021 року за адресою: 02100, м. Київ, вул. Будівельників 34/1.

Особа, яка надає додаткову інформацію: Бакаєва Катерина Борисівна, телефон для довідок: (044) 296-26-99.

Зразок заяви претендента про участь у конкурсі

Статут Дитячої музичної школи №16 Дніпровського району міста Києва

План асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету на 2021 рікДитячої музичної школи №16

Згода на обробку персональних даних

Документи кандидата на  посаду директора Дитячої музичної школи  № 16При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.