Головна  →  Повідомлення  →  Відділ оренди майна комунальної власності (повідомл.)

Відділ оренди майна комунальної власності 

Оголошення про намір передати в оренду >>>

Оголошення про конкурс на право оренди нежитлових приміщень >>>

Результати конкурсу на право оренди нежитлових приміщень >>>

Перелік тимчасово вільних приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, що передано до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та пропонуються для використання на умовах оренди >>> 

Перелік вільних приміщень, придатних до проведення публічних заходів предвиборчої агітації


    Порядок використання майна комунальної власності територіальної громади міста Києва, переданого до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації на умовах оренди регламентовано Положенням про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21.04.2015 № 415/1280 (із змінами), надалі – Положення.

     Відповідно до п. 4.5 Положення фізичні та юридичні особи, які бажають укласти договір оренди подають заяву про оренду за формою та документи згідно з переліком для розгляду до Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації в установленому порядку.

Заява та перелік документів для укладання договору оренди

     Відповідно до п. 12.2 Положення з метою розгляду питання про внесення змін до договору оренди орендар подає орендодавцю заяву, три підписані ним та підприємством-балансоутримувачем примірники додаткового договору про внесення змін до договору оренди та обґрунтування запропонованих змін.

Заява та перелік документів для внесення змін до договору оренди

   Розгляд заяв стосовно передачі в орендне користування вільних нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, переданих до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та внесення змін до договору оренди, здійснюється після надходження та реєстрації повного пакету документів відповідно до переліку. 

Версiя для друку

 

 Повідомлення про корупцію