Головна  →  Про район  →  Культура та туризм  →  Заклади культури

ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА №2

м. Київ -152, вул. А. Бучми, 6,

тел. 550-20-90, E-mail: fineartschool2@ukr.net

Директор – Гордієнко Владислав Олександрович

Школа надає початкову художню освіту майбутнім фахівцям живопису, скульптури, графіки, архітектури, декоративно-прикладного мистецтва та мистецтвознавства. Вчить своїх вихованців розуміти і любити мистецтво. Серед фахових предметів: рисунок, живопис, композиція станкова, композиція декоративна, скульптура, історія мистецтв.

На сьогодні в школі навчається близько 200 учнів. Заняття вечірні, тричі на тиждень - 8-13 навчальних годин на тиждень.

В школі діють групи естетичного виховання, що готують до вступу до школи. Прийом здійснюється за результатами вступних іспитів. Заняття проходять відповідно до навчальних планів. Термін навчання 5-6 років. Школа має перевірені часом програми та методики навчання, що узагальнюють досвід вже не одного покоління викладачів школи.

 

 

Дитяча школа мистецтв №6 ім. Г.Л. Жуковського

м. Київ -100, бул. Верховної Ради, 15

тел. 292-81-04 E-mail: dshm6@ukr.net

Директор - Кутняхов Микола Іванович

 Київська дитяча школа мистецтв №6 ім. Г.Л. Жуковського стала правонаступницею Дитячої музичної школи №6 ім. Г. Жуковського та Дитячої художньої школи №6 з контингентом 601 учень. Заклад здійснює освітню діяльність за рівнем позашкільної освіти. В школі дитина може оволодіти видами мистецтв різних жанрів.

В школі існують такі відділення:

  1. художнє (малюнок, живопис, композиція, скульптура, кераміка, мультимедіа);
  2. хореографічне (танець - народний, сучасний)
  3. музичне відділення охоплює: фортепіанний відділ, відділ народних інструментів, відділ струнно-смичкових інструментів, духових та народних інструментів, відділ вокально-хорового та естрадного співу, відділ теоретичних дисциплін, відділ композиції.

Є групи естетичного виховання (в яких можуть навчатися різним видам мистецтв, як діти так і дорослі). Існують класи підготовки для вступу в середні та вищі спеціальні навчальні заклади.