Головна  →  Про район  →  Культура та туризм  →  Заклади культури

Дитяча художня школа №2 

м. Київ -152, вул. А. Бучми, 6,

 т/ф 550-03-47, 550-20-90

Школа надає початкову художню освіту майбутнім фахівцям живопису, скульптури, графіки, архітектури, декоративно-прикладного мистецтва та мистецтвознавства. Вчить своїх вихованців розуміти і любити мистецтво. На сьогодні в школі навчається близько 200 учнів. Заняття вечірні, тричі на тиждень - 8-13 навчальних годин на тиждень. Надаються пільги в платі за навчання учням відповідно до Закону України про освіту. Діють групи естетичного виховання, що готують до вступу до школи. Прийом здійснюється за результатами вступних іспитів. Термін навчання 4 роки. Заняття проходять відповідно до навчальних планів. Серед фахових предметів: малюнок, живопис, композиція станкова, композиція декоративна, скульптура, історія мистецтв. Школа має перевірені часом програми та методики навчання, що узагальнюють досвід вже не одного покоління викладачів школи.

2sch_006В школі працює 9 викладачів:

Гордієнко Владислав Олександрович, директор школи, викладач вищої категорії, старший викладач;

- Бондаревський Іван Григорович,викладач вищої категорії, викладач-методист;

Бобровнікова Тетяна Олексіївна, викладач вищої категорії;

Разумова Наталія Миколаївна, викладач першої категорії;

Гарбузова Зоя Миколаївна, викладач спеціаліст;

Чутур Яна Олександрівна, викладач першої категорії;

Лисенко Яніна Богданівна, викладач першої категорії;
Мільковицька Анастасія Миколаївна, викладач першої категорії;
Клокова Оксана Вячеславівна, викладач другої категорії.

Дитяча школа мистецтв №6 ім. Г.Л. Жуковського

 м. Київ -100, бул. Верховної Ради, 15 

т/ф 292-81-04, 292-23-54 

Директор - Кутняхов Микола Іванович

P4040054Розпорядженням Голови Дніпровської районної у м. Києві державної ажміністрації "Про реорганізацію дитячої музичної школи №6 ім. Г.Л. Жуковського та дитячої художньої школи №6 від 16.04.1998 р. №317 та наказом відділу культури Дніпровського районної у м. Києві державної адміністрації від 20.04.1998 р. №11 "Про відкриття Київської дитячої школи мистецтв №6 ім. Г.Л. Жуковського" 1 червня 1998 року було відкрито Київську дитячу школу мистецтв №6 ім. Г.Л. Жуковського на базі Дитячої музичної школи №6 ім.Г.Л. Жуковського та Дитячої художньої школи №6 з контингентом 601 учень, що стала правонаступницею зазначених закладів. Заклад безпосередньо підпорядковується управлінню культури Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації та здійснює освітню діяльність за рівнем позашкільної освіти. В школі дитина може оволодіти видами мистецтв різних жанрів.

6sch_008Тут існують такі відділення:
- художнє (малюнок, живопис, композиція, скульптура, кераміка);
- хореографічне (танець - класичний, народний, сучасний бальний...);
- музичне відділення охоплює: фортепіанний відділ, відділ народних інструментів, відділ струнно-смичкових інструментів, духових та народних інструментів, відділ вокально-хорового та естрадного співу, відділ теоретичних дисциплін, відділ композиції.

6sch_011Є відділ підготовки до вступу в школу мистецтв, а також групи естетичного виховання (в яких можуть навчатися різним видам мистецтв, як діти так і дорослі), започатковано театральне відділення. Існують класи підготовки для вступу в середні та вищі спеціальні навчальні заклади.

На базі ДШМ №6 діють колективи:

- оркестр народних інструментів (керівник - Ємельянчикова Т.В.);
- дитячі хори: молодша група (керівник - Шарова С.В.); старша група (керівник - Романенко О.В.);
- ансамбль бандуристів (керівник - Сагалакова С.М.);
- ансамбль скрипалів (керівник - Лукієнко О.М.);
- танцювальний ансамбль "Калинонька" (керівник - Нога Н.С.) та "Унісон" (керівник - Ревицька А.С.), шоу-група "Канікули" (керівник - Шамал Л.А.).

Дитяча музична школа №13 ім. М.І. Глінки 

м. Київ -139, бул. Вільде, 5 

тел. 550-42-02, 510-06-72, 510-52-92  

Директор - Шамал Людмила Анатоліївна

DMWВ школі працюють 5 відділів:
- фортепіанний;
- хоровий;
- оркестровий;
- теоретичний;
- відділ народних інструментів.

001_DMSch_13_01В школі створені та успішно працюють такі творчі колективи:
- ансамбль скрипалів "Елегія" (керівник Боровик Л.П.);
- ансамбль віолончелістів (керівник Шарий Л.П.);
- хор "Тенерецца" (керівник Салій О.Є.);
- оркестр народних інструментів (керівник Демченко Л.О.);
- гурт естрадної музики (керівник Луцький С.В.).

Сьогодні діти навчаються за 13 спеціальностями:
- фортепіано;
- баян;
- акордеон;
- скрипка;
P4080049- віолончель;
- бандура;
- баян;
- флейта;
- кларнет;
- саксофон;
- ударні інструменти;
- хоровий спів;
- сольний спів.

В школі працює підготовча група та групи естетичного виховання. За період існування школу закінчили близько 2000 учнів, серед них переможці, лауреати, дипломанти міських, регіональних, міжнародних конкурсів. В школі працюють справжні майстри своєї справи, талановиті, висококваліфіковані педагоги.

 

Дитяча музична школа №16
м. Київ -154, бул. Ентузіастів, 5/1 а 
тел. 555-24-42, 555-19-14
Директор - Панков Дмитро Олександрович

Школа є початковою ланкою спеціальної мистецької освіти, належить до системи позашкільної освіти, має статус державного закладу освіти.

Sch_16_001Основна мета діяльності: створення максимально сприятливих умов для реалізації права громадян на вільний розвиток творчих здібностей, естетичне виховання дітей та юнацтва. Школа надає державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної та світової культури, готує підґрунтя для занять художньою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів - до вибору професії в галузі культури і мистецтв.

В школі навчаються 201 учень в основному контингенті та біля 40 учнів в групах естетичного виховання по класу:
- фортепіано;
Sch_16_002- скрипки;
- гітари;
- бандури;
- домри;
- баяну;
- домри;
- баяну;
- акардеону;
- сопілки;
- духових інструментів;
- ударних інструментів;
- живопису. 

Sch_16_003В школі працюють:
- два хори (молодших і старших класів);
- вокальні ансамблі;
- ансамбль скрипалів;
- ансамбль гітаристів;
- ансамбль домристів;
- ансамбль бандуристів;
- ансамбль духових інструментів;
- ансамбль ударних інструментів.

 

Школа проводить велику концертно-просвітницьку діяльність, виступаючи перед мешканцями Дніпровського району м. Києва. Активно та плідно працює Клуб юних музикантів, прищеплюючи своїм вихованцям любов та повагу до музичного мистецтва. За роки існування школа випустила майже 1000 учнів. З них близько 100 стали професійними музикантами, які з успіхом працюють в оркестрах і театрах м. Києва та за кордоном.

 

Дитяча музична школа № 20
м. Київ – 152, вул. А. Бучми, 6
т/ф 550-20-75, 550-50-79
Директор - Кравчук Валентина Петрівна 

SCH_20_003Школа надає початкову професійну мистецьку освіту, державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної і світової культури, готує підґрунтя для занять художньою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів - до вибору професії в галузі культури та мистецтва, має статус державного закладу освіти. Пріоритетний напрям в роботі школи - естетичне виховання дітей на кращих зразках світової класичної музики, української культури ,народного мистецтва, навчання грі на музичному інструменті. В школі навчається 400 учнів, працює 50 викладачів із 11 спеціальностей. Навчально-виховний процес здійснюється за типовими навчальними планами та програмами, затвердженими Міністерством культури і мистецтв України, поєднує індивідуальні та групові форми занять. Багаторічні творчі зусилля викладачів зробили школу помітною та шанованою в місті. Після закінчення школи учням видається Свідоцтво про позашкільну освіту.

SCH_20_001_P3170106Стабільно працюють і розвиваються такі відділи: 
1. Фортепіанний
2. Струнно-смичковий
З. Відділ народних інструментів
4. Відділ духових інструментів
5. Відділ музично-теоретичних дисциплін

 

SCH_20_004

 

 

 

Постійно набувають виконавчого та сценічного досвіду такі шкільні колективи:
1. Хор учнів молодших класів
2. Хор учнів старших класів
3. Ансамбль скрипалів
4. Ансамбль бандуристів
5. Ансамбль баяністів
6. Ансамбль гітаристів

  

Школа джазового та естрадного мистецтв

вул. Челябінська, 7в,

тел. 517-61-88, 517-82-79, факс: 516-76-59

Директор - Полтарєв Петро В'ячеславович

DZ_01Школа джазового та естрадного мистецтв Дніпровського району міста Києва, являє собою унікальну структуру, яка не тільки професійно навчає дітей та дорослих основам  традиційного та сучасного джазу, академічній, рок- і поп-музиці на інструментальному та вокальному відділеннях, не тільки підвищує їх фах в майстер-класах зірок світового рівня, не тільки консолідує в своїй сфері кращі сили української естради та джазу, але й формує, розвиває, пропагує та досліджує основні тенденції вітчизняного естрадного та джазового музикування. LaureatСьогодні в школі працюють високопрофесійні викладачі джазового, естрадного та академічного профілю — лауреати міжнародних фестивалів джазової, популярної та академічної музики. Постійно консультують учнів та проводять майстер-класи зірки національної та світової мистецької еліти, народні та заслужені артисти України, Росії та інших держав. Учні та викладачі, творчі колективи школи активно пропагують мистецтво України в JuniorІталії, Німеччині, Угорщині, Польщі, Туреччині та багатьох інших країнах, де вони перебувають з творчими візитами. Спільні творчі акції, які постійно проходять в великому концертному залі школи разом з виконавцями зі США, Голландії, Англії, Польщі, Японії та інших країн світу, дають змогу плідного спілкування з аудиторією та активного пропагування високого мистецтва. На сьогоднішній день в школі навчається понад 800 учнів, з них 400 на бюджетних відділах, інші, в групах естетичного виховання, де мають змогу вивчати джазове , естрадне та академічне мистецтво як наймолодші, що за віком  не доросли до навчання за шкільними учбовими планами, так і дорослі, які мають змогу підвищувати свій музичний та освітній рівень в майстер-класах. 

 

Комунальний театрально-видовищний заклад культури «Театр української традиції «Дзеркало» 

м. Київ – 092, вул. Алма-Атинська, 109, офіс 204, т/ф.: 568-98-40 

www.ukrtrad.at.ua 

Директор - Петранюк Володимир Іванович 

Teatr_002Театр української традиції «Дзеркало» займається втіленням етнічних і фольклорних образів у музично-драматичних виставах. Його директор – актор і режисер, лауреат багатьох міжнародних фестивалів Володимир Петранюк, який своїм завданням бачить виховувати майбутню генерацію акторів на засадах любові до українського народного мистецтва та українських традицій.Цей театр народився в 1981 році в Києві на заводі «Артем», де молодий режисер Володимир Петранюк та його брат актор і співак Віталій Петранюк об'єднали групу молодих ентузіастів, закоханих у театральне мистецтво. Театр мав експериментальний характер і ставив поетичні вистави, а пізніше перетворився в театр вулиць і майданів. Жартівлива музична програма «Було та загуло» згодом стала великою виставою, без якої не обходилось жодне велике свято на Київщині. Ніні вона складає основу вистави-кабаре, яку театр постійно має у своєму репертуарі.

Teatr_004Актори театру «Дзеркало» грали свої спектаклі в Лондоні й Новосибірську, Шербурзі й Парижі, Варшаві й Кракові. Дванадцять років театр жив і творив на землі польській, пропагуючи українську культуру. За цей час актори співпрацювали з видатними митцями, такими як: Єжи Гофман у фільмі «Вогнем і мечем», Казимиром Куцем у фільмі «Слава і хвала», Мартою Мешарос у фільмі «Доньки щастя». Про «Дзеркало» знято три фільми на польському телебаченні, а п'ять касет і п'ять компакт-дисків – це творчий доробок акторів театру «Дзеркало» за останні роки.У 2004 році театр повернувся до Києва. Крім студійної діяльності, спрямованої на створення репертуару (фольклорно-етнографічних вистав) молодіжної студії при театрі, яка б виховувала майбутню генерацію акторів, колектив бере участь у святкових рочистостях у столиці.Відтворення духовного спадку козацтва та учасників визвольних змагань є ідеєю, яка надихає на творчість акторів цього театрального гурту сьогодні. 

Статут; Довідка неприбутковості; Виписка з ЄДРПОУ;   Довідка  Держстату; Паспорт даних по підприємству; Довідка про взяття на облік платника податків; Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.

 

Театрально-концертний заклад культури «Київський  академічний  театр  українського фольклору«Берегиня» 

Bereginya02152, м. Київ – 152, вул. Серафімовича, 3-а 

тел.: 550-13-79, 553-94-69 

т/ф: (044) 550-13-09 

web-site: bereginya-folk.com.ua

 

 

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра

02002 , м. Київ, пр-т Броварський, 25 

тел: (044) 517-19-55, 516-84-83, факс: (044) 517-36-69 

web-site: www. drama-comedy.kiev.ua 

Керівник – Митницький Едуард Маркович 

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» є некомерційним театрально-видовищним закладом культури, заснованим на комунальній власності територіальної громади міста Києва та підпорядкованим Головному управлінню культури КМДА.

Teatr_Dr-KomСеред інших театрів України Київський державний академічний театр драми і комедії посідає особливе місце. Театр, що виник на хвилі демократичних змін у суспільстві наприкінці 70-х років XX століття, сьогодні є широко відомим і популярним у глядачів, авторитетним серед фахівців. Перший збір трупи театру відбувся 7 вересня 1978 року, а перша прем'єра – 21 квітня 1979 року у приміщенні Республіканського театру ляльок по вул. Ш. Руставелі, 13 («Высшая точка — любовь» Р. Фєдєньова).

Багато років театр не мав власного приміщення. Вистави гралися у всіх театрах Києва і майже у всіх палацах культури міста, у тому числі у Палаці «Україна» та Жовтневому палаці. У травні 1982р. міська влада передала молодому театрові будівлю кінотеатру «Космос» на лівобережному масиві. У цій будівлі силами колективу був влаштований «Театр у фойє» – перша мала сцена у тогочасному Києві та, можливо, в Україні. Перебудоване приміщення стало першим театром на київському лівобережжі, а також першим театром у Києві за повоєнні роки. 21 грудня 1990р. виставою «Я завжди твоя наречена» за О.Іоселіані відбулося офіційне відкриття приміщення театру на лівому березі. Театр працює двома мовами. Гастролював у Росії, Грузії, Білорусі, Латвії, Литві, Німеччині. На Україні вистави грали у Дніпропетровську, Одесі, Севастополі, Чернігові, Львові, Івано-Франківську, Полтаві, Тернополі, Дрогобичі, Ужгороді.

За період 2000—2004 р.р. театр брав участь у різноманітних міжнародних театральних фестивалях: Міжнародному фестивалі країн СНД та Балтії «Балтійський дім» у Санкт-Петербурзі, «Біла Вежа» у Бресті, «Граємо Гоголя» у Полтаві, фестивалях російської класики у Гомелі, Тольятті, Брянську, Міжнародному фестивалі «Херсонеські ігри» у Севастополі, Міжнародному фестивалі «Золотий Лев» у Львові, фестивалі «Добрий театр» у Енергодарі, «Вересневі самоцвіти» у Кіровограді, «Прем'єри сезону» у Івано-Франківську та ін., а також Днях української культури за кордоном (виставу "Трохи вина… або 70 обертів за Л.Піранделло грали у Парижі та Нансі, а виставою «Майн Кампф» за п'єсою Д.Таборі було представлено київську театральну культуру під час проведення днів культури Києва у Москві. За час існування премії «Київська пектораль» театр отримав 15 нагород майже у всіх її номінаціях. 

 

Київський муніципальний академічний театр ляльок 

02192, м. Київ, вул. Миропільська, 1 (м. «Чернігівська») 

тел.:     (044) 513-15-00 

web-site: www.puppet-theater.kiev.ua 

Художній керівник – Народний артист України, почесний президент Українського центру Міжнародної спілки діячів театру ляльок UNIMA-Україна Єфремов Сергій Іванович.

Teatr_LyalyokКиївський муніципальний академічний театр ляльок як самостійний творчий організм виник на основі філіалу Республіканського театру ляльок, що був заснований 1981 року. Причиною розширення існуючого театру ляльок стало те, що театральні стіни не вміщали усіх бажаючих подивитися вистави. Колектив під керівництвом Сергія Єфремова почав із прем’єр, які швидко здобули визнання.

Уже 1981 року на Всесоюзному фестивалі румунської драматургії вистава «Сонячний промінь2 Атанаса Попеску одержала два дипломи: нагороджено було колектив театру і заслужену артистку України Елеонору Смирнову за виконання ролі мишенятка Муфа. 1983 рік виявився етапним: окрім того, що за творчим колективом закріпилася назва Київський міський театр ляльок, санкціонована відповідними державними установами з питань культури, театр знову відзначився на фестивалях. Тепер – аж двома роботами. На Першому Республіканському фестивалі театрів ляльок України за виставу «Казка про рибака і рибку» Олександра Пушкіна колектив театру був нагороджений дипломом 1-го ступеня.

Того ж, 1983 року, на Всесоюзному фестивалі чехословацької драматургії вистава «Стрибаюча принцесса» Ладіслава Дворського принесла театрові цілий букет нагород. Дипломи здобули: колектив театру; режисер постановник заслужений (на той час, а нині народний) артист України Сергій Єфремов; заслужена артистка України Елеонора Смирнова; артист Шарль Фоєрберг (нині заслужений артист України).Довгі роки Київський міський театр ляльок не мав власного приміщення. З’явилося воно тільки 1997 року – в стінах колишнього кінотеатру «Ровесник» (вул. Миропільська, 1, неподалік станції метро «Чернігівська», де театр і знаходиться зараз).Головне, що всі вистави Київського міського театру ляльок спрямовані на утвердження добра. Це й не лишилося непоміченим.

Так, «Київську пектораль» за вагомий внесок у мистецтво 2003 року отримав заслужений артист України Шарль Фоєрберг, а 2005 року цю «Пектораль» одержав народний артист України Сергій Єфремов, який очолює творчий колектив від самого створення театру.Деякі актори присвятили Київському муніципальному академічному театру ляльок більшу частину свого мистецького життя. Від дня заснування і по цей день в театрі працюють: заслужена артистка України Елеонора Смирнова, заслужена артистка України Олександра Лозовська, артистки Олеся Балашова, Наталя Молочко, завідуючий електроцехом Євген Борисьонок.

З 1983 року працюють у театрі заслужений артист України Шарль Фоєрберг, артистки Любов Борисьонок, Тетяна Блащук. Добрим словом слід згадати людей, які довгий час пропрацювали в театрі, хоча зараз поза його штатом: це артистки Галина Фаріонова, Альбіна Пєтухова, режисер Наталя Бучма, керівник літературно-драматургічної частини Ігор Знаменський.Що ж стосується сьогоднішнього складу театру, то з кінця вісімдесятих і до цього часу вірні театрові артисти Євген Невинський, Оксана Горбатенко, Вікторія Завгородня і Ніна Галена, протягом дев’яностих творчий колектив поповнили артисти Петро Мисак, Галина Бортновська, Дмитро Базай, начальник радіоцеху Юрій Медведєв, завідуючий музичною частиною Тимур Полянський, головний адміністратор Наталія Братусь.Видатною подією 2007 року стало надання нашому театру статусу Академічного. Це відбулося 17.10.2007 року. 

Центр  культури та  мистецтв Дніпровського району міста Києва 

м. Київ, вул. Алма-Атинська, 109

тел. 568-78-28, 568-78-56

Директор - Калітовський Віталій Іванович

 

Основні завдання Центру – естетичне виховання молоді, сприяння культурному розвитку особистості та розкриттю її здібностей; пропаганда всіх видів аматорського мистецтва, традиційної народної культури, підготовка та демонстрація населенню концертних програм, вистав, створення умов для культурного та змістовного відпочинку дніпровчан.

Якщо Ви граєте на музичних інстументах, співаєте, танцюєте, малюєте та всі навколо Вас кажуть, що Ви талановита людина – Ви маєте шанс!

Досвідчені майстри своєї справи із задоволенням допоможуть піднестись Вашим здібностям до зіркових висот!

На базі Центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва працюють наступні творчі колективи :

- ансамбль народної пісні «Дубрава»;

- ансамбль народного танцю «Дніпровські зорі»;

- народний колектив естрадно-циркова студія «Шарм»;

- дитячий театр пісні «Вікторята»;

- вокальний колектив естрадної пісні «Стекляшки»;

- вокальний гурт «Smile Project»;

- народний колектив театр естради та моди «АRT mix»;

- музична група"Evrika Drums"

 Групи естетичного виховання:

- підготовча група дитячого театру пісні «Вікторята;

- підготовча група ансамблю народного танцю «Дніпровські зорі»;

- підготовча група народного колективу естрадно-циркової студії «Шарм»;

- ансамбль бального та сучасного танцю «Сінергія»;

- декоративно-прикладне мистецтво «Територія дитячої творчості»;

- група «Гімнастика для дітей»;

- група гри на гітарі - клас «Електрогітара»;

- «Школа джазу Володимира та Яни Журби»;

- група естетичного виховання «Естетичний розвиток дитини «Дошкільнятко»;

- група естетичного виховання «Естетичний розвиток дитини «You can speak».

 Клубні об'єднання:

- клуб аматорів декоративного розпису «Палітра»;

- клубне об'єднання «Ветеран»;

- клубне об’єднання «Танцю і йоги»;

- клуб розвитку особистості «Dunky club»;

- клубне об’єднання «Жива надія»

- клубне об’єднання «Від серця до серця»

Ансамбль народного танцю «Гопачок»

Вікова категорія учасників – діти від 6 до 15 років.

gopachok_1Ансамбль танцю «Гопачок» (заснований у 1984 році) спрямовує дитячу енергію в русло відтворення мовою хореографії народних традицій та звичаїв українського народу. Керує ансамблем артистка балету Мартиненко Світлана Василівна. Кількість учасників ансамблю – близько 40 осіб, що робить танцювальні композиції яскравим і потужним видовищем.

Ніхто з глядачів не лишається байдужим до блискавичних емоцій, які вирують в українських, російських та циганських танцях «Гопачка». Хореографічна композиція «Соняхи» та «Український ліричний» змушують глядачів дивитися затамувавши подих. А танцювальна фантазія «На птахофермі» є просто виставою театру танцю.

Мова танцю є для юних танцюристів природною формою спілкування і цей феномен дає надію сподіватися, що для багатьох з них хореографія стане вибором життя. Плекаючи свою майстерність, «Гопачок» тримає двері до ансамблю відчиненими, ніби запрошує нових аматорів Терпсіхори. Отже ласкаво просимо до нашої танцювальної родини! Ви теж зможете так, як ми!

Естрадно-циркова студія «Шарм»

Вікова категорія учасників – діти від 7 до 16 років.

Керівник – досвідчений майстер циркового мистецтва, діюча артистка цирку Терещенко Ірина Іванівна. Колектив – переможець кращих естрадно-циркових колективів м. Києва 2003 року.

sharm01Справжнім святом творчості стають для глядачів яскраві виступи естрадно-циркової студії «Шарм», якою керують ентузіасти та професіонали Олександр та Ірина Терещенки. Завдяки бездоганній майстерності колектив посів І місце (2003 р.) на міському огляді-конкурсі народної творчості. Виступи естрадно-циркової студії «Шарм» є справжньою прикрасою для будь-якої концертної програми.

Юні артисти вже мають свого постійного вдячного глядача. Це, насамперед, робітники Дарницького вагоноремонтного заводу, які в «робочий полудень» із захопленням дивляться виступи молодих акторів. Калейдоскоп видовищ, які поєднують у собі чари казок із «Тисячі та однієї ночі» з полум’яними ритмами урбанізованого світу супроводжуються до гучними оваціями глядачів.

Керівники студії «Шарм» прагнуть виховати нову генерацію артистів для сцен і цирків України. У творчих планах циркової родини поєднання жанрів театру, цирку, естради; створення синтетичних видовищ, які б відповідали духу і ритму сучасності. Велике значення творчість має для самих виконавців, у яких дитяче захоплення поволі стає метою життя.

Дитячий театр пісні «Вікторята»

Вік учасників – від 3 до 8 років.

viktoryata_1Керівник театру – енергійна Аліна Ворошиловська – автор багатьох пісень, композитор та аранжувальник.

Виступи «Вікторят» не залишають жодного байдужого серця. Колектив поповнюється навіть учасниками дворічного віку.

У творчості дитячого театру пісні «Вікторята» відображається яскравий світ дитини, в якому є казкові герої, дитячі фантазії, потаємні мрії.

 
 
 

Молодіжний естрадний гурт «Стекляшки»

Вік учасників – від 14 до 25 років.

Поєднання сучасності та української традиції знаходять віддзеркалення в репертуарі колективу, яким керує співак і композитор, лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів, продюсер Ерік Вайда. Новою хвилею в творчості гурту є українські пісні в аранжуванні композитора Костянтина Пилип’юка. В опрацювання кожного твору хормейстер гурту Людмила Тихонова вкладає душу та досвід.

steklyashki_1У цьому гурті поєднані радість життя, ритми закоханих юних сердець і солодка пісня-подяка за щастя жити й творити в Україні.

Весь вільний час віддають юні аматори справі свого життя – пісні. Власне пісня стає для гурту «Стекляшки» формою спілкування з навколишнім світом, ключем, який відмикає серця людей.

Але для того щоб оволодіти цим ключем і розкрити феномен Пісні, треба осягнути таємниці майстерності жанру. В цьому й допомагає кожному чародій цієї творчої лабораторії – Ерік Вайда, який коли треба розповість, а як потрібно то й і сам заспіває разом зі своїми юними співаками. Бо що ж на світі є краще, ніж Пісня?

 

Гурток підготовки дітей до школи "Дошкільнятко"

Керівник – Борисова Юлія Валеріївна

Вік учасників – від 4 до 6 років. Основні завдання гуртка – гуманітарний розвиток дошкільників, прищеплення інтересу до вивчення наук, розвиток інтелектуальних здібностей дітей. 

Клуб аматорів декоративного розпису "Палітра"

PalitraГолова клубу – Рогозіна Наталія Миколаївна.

Напрямок діяльності клубу – підвищення культурного рівня дітей та юнацтва, створення сприятливих умов для реалізації творчих здібностей, формування навичок, необхідних для художньої творчості, створення умов для спілкування членів клубу у сфері дозвілля та гармонійне поєднання кольорів та композицій українського традиційного Петриківського розпису.

  

 
 
 

 

 

Клубне об’єднання «Ветеран»

Голова клубу – Блідко Надія Аркадіївна.

Діяльність об’єднання спрямована на організацію та проведення змістовного дозвілля людей похилого віку. Щомісяця (остання субота) проводяться засідання учасників. Об’єднання існує на базі Центру вже понад 30 років, має свою історію та традиції. 

 

Народний колектив театр естради та моди «ARTmix»

Народний колектив естради та моди «ARTmix» протягом багатьох років об’єднує в свою велику театральну сім’ю учасників від 16 до 40 років. Керівники Яковчук Світлана Миколаїна та Сініцина Вел Вікторівна працюють над естрадними постановками, самі являються авторами сценаріїв та режисерами. Учасники займаються акторською майстерністю, сценічною мовою, дефіле, хореографією. 

 

 Ансамбль народного танцю «Дніпровські зорі» 

 

Вікова категорія учасників – діти від 4 до 17 років.                                                                                                                                     

Ансамбль народного танцю «Дніпровські зорі»  спрямовує дитячу енергію в русло відтворення мовою хореографії народних традицій та звичаїв українського народу. Мова танцю є для юних танцюристів природною формою спілкування і цей феномен дає надію сподіватися, що для багатьох з них хореографія стане вибором життя. Керівник ансамблю Подвисоцька Мар’яна Давидівна. Отже ласкаво просимо до нашої танцювальної родини! Ви теж зможете так, як ми!

 Декоративно-прикладне мистецтво «Територія дитячої творчості»

Вік учасників від 4 до 7 років.

Основні завдання студії  -  навчити виражати свої відчуття та естетичні переживання від сприймання прекрасного в житті та мистецтві різними засобами виразності.

Засвоєння поняття про специфіку декоративного образу, про декор, як засіб збагачення форми і композиційної організації образотворчої поверхні та створення декоративних композицій.

Керівник групи – Рогозіна Наталія Миколаївна.

Ансамбль бального та сучасного танцю «Сінергія»

Колектив спортивного та бального танцю "Сінергія" був створений у 2008 році. Зараз  налічує понад 40 учасників віком від 4 до 45 років. Назар Вячеславович та Людмила Ігорівна, дипломовані тренери, що мають ступінь магістра хореографі підходять до занять творчо, враховують можливості учасників.

«Сінергія» з кожним роком росте не лише у кількості учасників і номерів, а й розвивається у  хореографічному професіоналізмі різних напрямків танцювального мистецтва, а саме : модерн, джаз модерн, танцювальна аеробіка з елементами латини, хіп - хоп, тощо. Колектив веде активну концертну діяльність, є незамінним учасником всіх концертів, вечорів, фестивалів, які проводяться в місті Києві, часто виступає на міських та обласних урочистостях, приймає активну участь на турнірах з бального танцю, про що свідчать численні нагороди. 

Версiя для друку

 

 Повідомлення про корупцію