Головна  →  Новини  →  13 березня 2018

Волейболістки-дніпровчанки розпочали спортивний сезон

Волейболістки-дніпровчанки розпочали спортивний сезон

10 березня в спортивній залі навчально-виховного комплексу № 30 «ЕкоНад» спеціалізованій школі I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов (вул. Березняківська, 30-Б) проходила відкрита першість дитячо-юнацької спортивної школи № 10 з волейболу серед дівчат 2005 року народження та молодші.

Організаторами змагань виступили Дніпровський районний відділ у справах сім’ї, молоді та спорту та дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ) № 10. Головний суддя змагань – тренер-викладач відділення волейболу ДЮСШ № 10 Шпаченко Віктор Герасимович.

В змаганнях взяли участь три дівочі команди ДЮСШ № 10, а також поза конкурсом команда хлопців, юних волейболістів цієї ж школи.

Матчі проходили у напруженій безкомпромісній боротьбі. Юні волейболісти  показали високий рівень майстерності як для свого віку.

В  спортивному протистоянні перемогу виборола перша команда дівчат ДЮСШ № 10, сформована із найбільш майстерних спортсменок.

Нагороди переможцям та призерам та солодкі подарунки всім учасникам змагань вручили Вадим Тищенко, президент Асоціації дитячого волейболу України та Леонід Ярмолинський, директор дитячо-юнацької спортивної школи № 10.

Інформацію підготовленно відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку