Головна  →  Новини  →  13 березня 2018

Кияни отримали платіжки за електроенергію від нової компанії

Кияни отримали платіжки за електроенергію від нової компанії

Мешканці столиці отримали рахунки за електроенергію з реквізитами ПрАТ «ДТЕК Київські Електромережі», яка з 1 березня 2018 р надає послуги з постачання та розподілу електроенергії в Києві в якості правонаступника «Київенерго».

В оновленій платіжці розміщена інформація про початок роботи нової компанії з 1 березня в рамках розподілу «Київенерго», передбаченого Законом «Про ринок електричної енергії». Тариф на електроенергію, що встановлюється НКРЕКП, не змінився.

«ДТЕК Київські Електромережі» надає послуги за раніше підписаними з «Київенерго» договорами - переукладати їх не потрібно. Інформаційно-консультаційні послуги клієнти як і раніше можуть отримати в Контакт-центрі 1588 і центрах обслуговування клієнтів «Київенерго». Оплату послуг можна здійснювати через особистий кабінет з електроенергії на сайті www.kyivenergo.ua, мобільні додатки, відділення банків і «Укрпошти», а також електронні платіжні системи.

Нова компанія буде поєднувати функції з розподілу і постачання електроенергії до листопада 2018 року, після чого функція постачання, відповідно до вимог закону, буде відокремлена.

«Київенерго» продовжує виконувати діяльність з виробництва теплової і електричної енергії, постачання теплової енергії, гарячого водопостачання і централізованого опалення.

За інформацією kyivenergo.com

Перейти до спискуВерсiя для друку