Головна  →  Новини  →  30 березня 2018

Робоча зустріч щодо відновлення проїзду з вул. Довбуша до вул. Бутлерова на час проведення ремонтних робіт вул. Алмаатинської

Робоча зустріч щодо відновлення проїзду з вул. Довбуша до вул. Бутлерова на час проведення ремонтних робіт вул. Алмаатинської

Сьогодні, 30 березня, за ініціативи очільника Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петра Онофрійчука, відбулась чергова нарада щодо капітального ремонту дорожньої мережі на вул. Алмаатинській від вул. Празької до вул. Літинської. У засіданні взяли участь депутат Київської міської ради Павло Тесленко, представники відділів та управлінь Дніпровської РДА: будівництва, промисловості та благоустрою, корпорації «Київавтодор», Комунального підприємства «Плесо».

Основне питання, яке обговорювалось – вирішення питання перенаправлення руху вантажного автотранспорту на час реконструкції шляхопроводу по вулиці Алмаатинській іншим напрямком.

Голова району Петро Онофрійчук зауважив, що треба розробити план, як максимально розгрузити шляхопровід, на якому будуть проводитись будівельні роботи. Зокрема, для цього необхідно вирішити питання під’їзду великогабаритного транспорту до залізничної станції «Ліски» та взагалі обмеження руху транспорту на мостовому переході впродовж виконання робіт, приблизно на 4 місяці.

Окрім цього, треба продумати, як забезпечити інтенсивний рух громадського транспорту в часи пік (початок робочого дня, навчань у школі та ін.). Зокрема Петро Васильович акцентував увагу на тому, що для зручності мешканців мікрорайону, необхідно облаштувати тимчасові зупинки, які будуть працювати до кінця реконструкції.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку