КМДА Київська міська державна адміністрація


13 червня 2018

Для вихованців пришкільних таборів району провели бібліотечні зустрічі

Для вихованців пришкільних таборів району провели бібліотечні зустрічі

Вже стало доброю традицією для  вихованців пришкільних таборів Дніпровського району організовувати бібліотечні зустрічі.  Так, 13 червня, до Центральної районної бібліотеки ім. П. Тичини завітали учні гімназії «Гармонія». Під час зустрічі діти грали в вікторини, організували міні театр за мотивами казки, а також переглядали мультиплікаційні фільми.

А для школярів з літнього табору «Смайл» середньої загальноосвітньої школи №158, працівники бібліотеки ім. К. Симонова підготували та провели подорож-розповідь про найяскравіших українських митців – Катерини Білокур та Марії Приймаченко.

В рамках програми літнього табору в бібліотеці ім. В. Яна відбулася літературна гра-зустріч «Комора сміху». Під час свята дітлахи співали частівки, розказували гуморески, жартували, танцювали та записалися до читальної зали бібліотеки.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Центральної бібліотечної системи Дніпровського районуПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.