КМДА Київська міська державна адміністрація


12 липня 2018

Відбулось третє засідання комісії з відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва

Відбулось третє засідання комісії з відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва

Сьогодні, 12 липня, відбулося третє засідання комісії Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації з конкурсного відбору громадських та благодійних організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва. Члени комісії працювали під головуванням заступника очільника району Алли Загородньої.

На цьому етапі планувалось здійснити розподіл коштів на реалізацію проектів, представлених громадськими організаціями, які попередньо були відкрито презентовані та оцінені членами комісії.

В результаті комісія вирішила звернутися листом до Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації за роз’ясненнями щодо застосування пп.9, 32 Рішення Київської міської ради від 19.04.2018 №  495/4559.

Про дату та час проведення наступного засідання комісії Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації з конкурсного відбору громадських та благодійних організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва буде повідомлено окремо.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційноїполітикиПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.