Головна  →  Новини  →  7 серпня 2018

Голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук провів особистий прийом громадян

Голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук провів особистий прийом громадян

06 серпня очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук провів черговий особистий прийом громадян. Спілкування з відвідувачами відбувалось в приміщенні райдержадміністрації (бульвар Праці, 1/1). 

Мешканці району прийшли з проханням сприяти у вирішенні особистих проблемних питань щодо: постановки на квартирний облік, поліпшення житлових умов, незадовільних умов проживання в квартирі, перевірки умов не належного утримання собак у квартирі, а також щодо заміни вікон в будинку. Окрім квартирних питань, відвідувачі звернулись з питанням соціального захисту, перевірки законності встановлених МАФів, відновлення асфальтового покриття на міждворових проїздах та зупинках громадського транспорту. Окремо до голови звернулися з питанням щодо допомоги в працевлаштуванні.

Уважно вислухавши всіх громадян, Петро Васильович дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо оперативного вирішення або надання можливої, враховуючи повноваження, допомоги у вирішенні порушених питань.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку