Головна  →  Новини  →  13 вересня 2018

Очільник району привітав з професійним святом рятівників та вручив їм відзнаки

Очільник району привітав з професійним святом рятівників та вручив їм відзнаки

13 вересня, напередодні Дня рятівника, очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук привітав з професійним святом працівників підрозділів Дніпровського районного управління Головного управління ДСНС України у м. Києві. На урочистому заході також були присутні: Ігор Шилохвост, полковник служби цивільного захисту, начальник управління Дніпровського районного управління ДСНС України, Анатолій Косар, генерал-майор внутрішньої служби, колишній начальник Дніпровського районного управління ДСНС України, отець Павло - діючий капелан Збройних Сил України.

Петро Васильович зазначив, що порятунок людського життя - відповідальна, складна і дуже почесна робота, що вимагає високої кваліфікації, ініціативності, відповідальності та мужності. Він подякував особовому складу за самопожертву і відданість службі і побажав здоров’я, щастя, миру та впевненості у завтрашньому дні.

За високий професіоналізм, особистий внесок у справу ліквідації надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров’я мешканців Дніпровського району та з нагоди Дня рятівника Петро Онофрійчук вручив рятівникам відзнаки «Дніпровський район».

Також перед присутніми виступив начальник Дніпровського управління ДСНС Ігор Шилохвост. Він привітав особовий склад з прийдешнім святом та вручив Подяки, Почесні грамоти, ювілейні відзнаки «Вогнеборська Слава» та цінні подарунки від Головного управління ДСНС України у м. Києві та Дніпровського районного управління.

Присутній на святковому зібранні отець Павло привітав рятівників з професійним святом та зі 1030-річчям хрещення Київської Русі-України, яке відзначається цього року. Він вручив відзнаки на честь цього величного свята.

Анатолій Косар на честь професійного свята подарував особовому складу цінний подарунок та на правах ветерана служби надзвичайних ситуацій і колишнього керівника районного управління ДСНС побажав молодому поколінню рятівників міцного здоров'я, сімейного благополуччя, твердості духу та успіхів у благородній справі служіння Україні.

Після урочистостей присутні, вшановуючи пам’ять загиблих рятівників, поклали квіти до пам’ятної стели.

Довідково.

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Надалі, згідно Указу Президента України № 830 від 12 вересня 2008 року цей День став мати назву "День рятівника".

Українські рятувальники відзначають своє професійне свято 17 вересня.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

 

Перейти до спискуВерсiя для друку