Головна  →  Новини  →  18 вересня 2018

Відбулась спартакіада Університету третього віку

Відбулась спартакіада Університету третього віку

Сьогодні, 18 вересня, в Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району (вул. Курнатовського, 7-а) пройшла спартакіада Університету третього віку.

Почесними гостями спортивного заходу та членами журі були: Петро Онофрійчук - голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Алла Загородня - його заступник, Олександра Соя - начальник районного Управління праці та соціального захисту населення, Анатолій Павленко - Президент Благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський», Оксана Григор’єва - Директор фонду «Дніпровець. Успіх і розвиток».

Участь у спартакіаді взяли команди Університету третього віку: Центрального, Русанівського та Березняківського відділень денного перебування районного Територіального центру соціального обслуговування.

Судді оцінювали команди за номінаціями: «Привітання команд», «Розминка» та «Змагання команд». Учасники виявили неабияку креативність та творчий підхід, презентуючи привітання команд. Також, не зважаючи на поважний вік, показали свої спортивні вміння в конкурсах та естафетах, під час яких їх супроводжували тренери наставники - медичні сестри та інструктори з лікувально-фізичної культури.

Позитивний настрій на перемогу учасникам змагань допомагали підтримувати вболівальники кожної з команд. А талановиті виступи солістів хору «Вербиченька» і танцювального колективу «Ерець» додали гарних та яскравих вражень.

І не дивлячись на те, що суддями було визначено команду-переможця, всі учасники заходу продемонстрували активну життєву позицію, спритність, оптимізм,  енергійність та взаємодопомогу. Всі отримали заслужені нагороди, призи та подаруночки.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку