КМДА Київська міська державна адміністрація


24 вересня 2018

Перукарів столиці запрошують взяти участь у Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу

Перукарів столиці запрошують взяти участь у Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу

4 та 5 листопада 2018 року на території Національного спортивного комплексу "Олімпійський" (м. Київ, вул. В. Васильківська, 55) буде проведено XXI Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. Захід проводиться з метою підвищення якості перукарських послуг, демонстрації нових технологій та професійних навичок, підвищення престижу професії перукаря серед молоді та активної інтеграції національноє б'юті-індустрії до європейської спільноти.

Організатором проведення Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу є громадська спілка "Асоціація б’юті чемпіонатів" (АВС).

Довідки з питань проведення заходу за тел.: (097) 401-33-95, керівник проекту Чемпіонат України Юлія Голінко.

Довідково.

Проведення конкурсів професійної майстерності серед працівників підприємств сфери побутового обслуговування включено до заходів Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік та Комплексної київської міської цільової програми розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2015-2018 роки.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.