Головна  →  Новини  →  26 жовтня 2018

Відбулося засідання комісії з конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва

Відбулося засідання комісії з конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва

25 жовтня відбулося чергове засідання комісії Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації з конкурсного відбору громадських та благодійних організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва. Засідання відбулося під головуванням заступника голови Дніпровської райдержадміністрації Алли Загородньої. До роботи комісії долучилися керівники РДА: начальник Управління праці та соціального захисту населення Соя О.В., начальники відділів організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Дніпровської РДА Пашковський П.М., бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення, секретар комісії Петровська Л.В., з питань інформаційної політики Петровець Н.Г., з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Черевко Н.П., юридичного відділу управління праці та соціального захисту населення Мельник Н.О., головний бухгалтер Територіального центру соціального обслуговування Козак Ю.М., представники громадської організації Українського товариства сліпих Первинна організація УТОС Хіміченко В.Б., «Наш дім  Дарниця» Фоміних С. А., представники благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» в місті Києві Приходько Г. І. та Поліщук Р.П., благодійного фонду «Відкрите серце» Поповкіна Г. І..

Під час засідання визначалися громадські організації, які можуть брати участь у відкритому захисті конкурсних пропозицій  на підставі поданих заявок та доданих до них документів, відповідно до рішення Київської міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2016-2018 роки та Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва» від 11.02.2016 №89/89, рішення Київської міської ради від 19 квітня 2018 року № 495/4559 «Про внесення змін до Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11 лютого 2016 року  № 89/89».

За результатами обговорення було вирішено допустити до відкритого захисту конкурсних пропозицій 7 з 10-ти громадських організацій. Одній організації вирішено відмовити, вона організація веде свою діяльність менше року до моменту оголошення конкурсу.

Наступне засідання комісії заплановано на 31 жовтня 2018 року.

(Протокол засідання комісії Дніпровської РДА з конкурсного відбору громадських та благодійних організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва.)

Довідково.

Відповідно до Порядку відбору громадських організацій для надання  фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11.02.2016 №89/89 (у редакції рішення Київської міської ради від 19.04.2018 № 495/4559) Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація розміщує перелік громадських організацій, подали заявки та конкурсні пропозиції, а саме:

1. Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас - Київ». (4 проекти)
2. Громадська організація «Організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій у Дніпровському районі м. Києва». (1 проект)
3. Дніпровська районна організація Товариства Червоного Хреста України. (1 проект)
4. Громадська організація «Центр психологічної допомоги «Конфіденс». (1 проект)
5. Громадська організація «Рада Ветеранів АТО Дніпровського району м. Києва». (1 проект)
6. Громадська організація «Дніпровська районна організація ветеранів України.» м. Києва. (1 проект)
7. Громадська організація «Організація інвалідів Чорнобиля». (1 проект)
8. Дніпровське районне відділення  спілки ветеранів Афганістану у м. Києві. (1 проект)
9. Громадська організація «Об’єднання багатодітних сімей «Оріяна». (1 проект)

10. Громадська організація «Молодіжний центр Атлантичної Ради України». (2 проекти)

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку