Головна  →  Новини  →  30 жовтня 2018

49 % дніпровчан підписали декларацiю з лікарем

49 % дніпровчан підписали декларацiю з лікарем

Відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.03.2018р. № 503 «Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу» в Центрах первинної медико-санітарної допомоги Дніпровського району м. Києва з 01.04.2018р. розпочато активну приписну кампанію з вибору лікаря та підписання декларацій лікаря з пацієнтом.
Визначено Кроки які необхідно здійснити мешканцям для підписання декларацій з лікарем, якого вони вибрали.
Вибрати лікаря первинної ланки громадяни мають у медичних закладах, які мають відповідний табель оснащення, виконали вимоги сервісних послуг та заключити договір про медичне обслуговування населення за програмою «Медичні гарантії» з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).
Керівниками 5 Центрів первинної медико-санітарної допомоги (далі - ЦПМСД) Дніпровського району м. Києва визначені відповідальні особи по закладу та амбулаторіям (всього в районі 26 амбулаторій) за проведення якісної приписної кампанії з вибору лікаря та підписання декларацій лікаря з пацієнтом. Визначені у кожному структурному підрозділі ЦМПСД уповноважені особи щодо підписання декларацій лікаря з пацієнтами.
В медичній електронній системі E-Health «Електронне здоров’я» на даний час зареєстровано 200 лікарів первинної ланки Центрів первинної медико-санітарної допомоги Дніпровського району столиці (інформацію про кожного лікаря можна отримати на сайті ЦПМСД та інформаційних дошках в самому ЦПМСД).
Підписання декларацій лікаря з пацієнтом здійснюється в ЦПМСД району уповноваженими особами та безпосередньо лікарями первинної ланки.
Станом на 30.10.2018 в ЦПМСД Дніпровського району міста Києва  підписано 174 736 декларацій лікаря з пацієнтами, що становить 49,0 % від населення  Дніпровського району м. Києва.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Центру здоров’я Дніпровського району міста Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку