Головна  →  Новини  →  13 грудня 2018

В Дніпровській РДА відбувся семінар-практикум для представників малого та середнього бізнесу

В Дніпровській РДА відбувся семінар-практикум для представників малого та середнього бізнесу

13 грудня в приміщені Дніпровської райдержадміністрації пройшов семінар-практикум з питань правознавства, корпоративного права та захисту бізнесу. До участі долучилися заступник голови Дніпровської РДА Алла Загородня, заступник директора Департаменту – начальник управління регуляторної політики та підприємництва Київської міської державної адміністрації Наталія Кондрашова, начальник відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Дніпровської райдержадміністрації Григорій Лобач, завідувач сектору  з питань охорони праці Дніпровської РДА Оксана Марек, підприємці, представники торгівельних та промислових підприємств.

Семінар пройшов за сприяння Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА, LIPSKY MARKETING GROUP та адвокатської фірми Pragnum. Основною метою проведення – є підвищення загальної правової обізнаності представників підприємств та підприємців.

На початку семінару Наталія Кондрашова презентувала присутнім Програму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва м. Києва.

В рамках семінару спікерами-практиками розглядалися питання щодо перевірки бізнесу інспекторами Держпраці, особливостей припинення участі в ТОВ, повернення майна вилученого під час обшуку, особливостей правочину (критерії віднесення правочинів до значних, хто і за яких умов уповноважений надавати згоду на вчинення значних правочинів та ін.), установчі документи ТОВ  (особливості при оформлені нового Статуту).

На завершення зустрічі спікери семінару відповідали на питання представників бізнесу та наводили приклади з судової практики щодо питань, які розглядалися.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку