Головна  →  Новини  →  17 грудня 2018

Каратисти Дніпровського району завершили рік перемогою на Відкритому чемпіонаті столиці з кіокушинкай карате

Каратисти Дніпровського району завершили рік перемогою на Відкритому чемпіонаті столиці з кіокушинкай карате

Змагальний сезон для каратистів-дніпровчан зі спортивного клубу «Доджо» виявився досить насиченим. Під кінець року спортсменам не стали на заваді навіть зимові морози. Тільки но повернувшись з Кубку України з кіокушинкай карате, що проходив у Броварах, де перше місце з трьома перемогами нокаутом виборов дніпровчанин Леонід Тихоненко, нашим каратистам черговий раз прийшлося одягати шоломи та інший спортивний риштунок, на цей вже раз в рідному Дніпровському районі.

Відтак, 15 грудня в спортивній залі спеціалізованої школи №31 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу (вул. Березнева, 5) відбувся Відкритий чемпіонат Дніпровського району м. Києва з кіокушинкай карате.  В змаганнях взяли участь 87 спортсменів з 8 спортивних клубів, що представляли Дніпровський та інші райони столиці, а також міста Вишгород та Буча, Київської області. Організаторами змагань виступили районний відділ молоді та спорту, спортивний клуб «Доджо» та спеціалізована школа №31.

Цього разу юним каратистам випала рідкісна нагода побачити спортивну майстерність своїх батьків, адже в окремих вікових групах для дорослих вони мали можливість взяти участь. І батьки, і діти із задоволенням підбадьорювали один одного та давали поради під час кожного чергового двобою. Загалом, змагання пройшло у сімейній та святковій обстановці.

В командному заліку перше місце посіла команда Дніпровського району ( тренер шихан Олег Добко), друге місце – команда Голосіївського району (тренер сенсей Сергій Вербицький), третє - команда з м. Бучі (тренер шихан Наталія Снєгирьова.)

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу молоді та спорту Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку