Головна  →  Новини  →  18 грудня 2018

Виконуючий обов’язки голови Дніпровського райдержадміністрації Віктор Сушінець провів особистий прийом громадян

Виконуючий обов’язки голови Дніпровського райдержадміністрації Віктор Сушінець провів особистий прийом громадян

17 грудня виконуючий обов’язки голови Дніпровської райдержадміністрації Віктор Сушінець провів особистий прийом громадян. Спілкування з відвідувачами  проходило у приміщені Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації (б-р Праці, 1/1). Щотижневі прийоми проводяться керівництвом адміністрації з метою вирішення нагальних питань щодо життєдіяльності району, допомоги у вирішенні особистих проблем та надання консультативно-довідкової допомоги заявникам. Для оперативного вирішення питань та надання більш точної відповіді на прийомі завжди присутні відповідні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

До Віктора Сушінця звернулись мешканці району з проханням допомогти у вирішенні наболілих питань, зокрема: заміни вікон у під’їзді будинку, прибирання сходових клітин та маршів, а також вивезення сміття (твердих побутових відходів).

Віктор Васильович, уважно вислухавши заявників, дав відповідні роз’яснення та доручив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації оперативно вирішити озвучені питання та надати можливу, враховуючи повноваження, допомогу у їх вирішенні.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за інформацією відділу роботи із зверненнями громадян

Перейти до спискуВерсiя для друку