Головна  →  Новини  →  9 січня 2019

618 комунальників та 33 одиниці спецтехніки продовжують роботи з прибирання території району від снігу

618 комунальників та 33 одиниці спецтехніки продовжують роботи з прибирання території району від снігу

В Дніпровському районі столиці продовжуються роботи з прибирання території від снігу.  483 співробітники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» працюють на балансових територіях підприємства, прибираючи міжквартальні проїзди та прибудинкові території.

37 співробітників та 31 одиниця снігоприбиральної спецтехніки Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» розчищають вулично-дорожню мережу району та зупинки громадського транспорту.

Озеленювачі району прибирають сніг у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро. Особлива увага приділяється чищенню сходів, а для комфортного пересування здійснюється посипання піско-соляною сумішшю доріжок в місцях заледеніння. До робіт залучено 98 працівника та 5 одиниць  снігоприбиральної спецтехніки.

Тривають роботи з обробки протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорт (наразі використано 87.88 т суміші). Першочергово проводилась обробка посипальними матеріалами вулиць магістрального значення, мостів та шляхопроводів, спусків та підйомів, а також вулиць, якими проходять маршрути руху громадського транспорту.

Нагадуємо, в Дніпровському районі працюють пункти обігріву.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку