Головна  →  Новини  →  14 січня 2019

619 комунальників та 36 одиниць спецтехніки продовжують прибирати район від снігу

619 комунальників та 36 одиниць спецтехніки продовжують прибирати район від снігу

Співробітники комунальних служб Дніпровського району продовжують роботи з прибирання території району від снігу. Станом на 7:00 годину ранку до робіт було залучено 619 комунальників та 36 одиниць снігоприбиральної спецтехніки. Крім того здійснюється обробка протиожеледними матеріалами магістральних вулиць району, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту (наразі використано 98.5 т посипкових матеріалів).

Співробітниками Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» проводяться роботи по очищенню від наслідків снігопаду територій міждворових проїздів та на прибудинкових території району.

Комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» продовжуються роботи з розчищення та обробки протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі, тротуарів і зупинок громадського транспорту.

Районні озеленювачі виконують роботи з прибирання снігу у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро. Також, у зв’язку з налипанням снігу на крони вічнозелених насаджень, зеленбудівці струшують сніг з крон для запобігання обламування гілок та з метою запобігання подальшої втрати декоративного вигляду.

За порушення Правил благоустрою міста Києва, згідно зі статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення за неприбирання снігу та накриження протягом минулого тижня інспекторами  відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища  було складено 4 протоколи про адміністративне правопорушення та видано 112 приписів на усунення виявлених недоліків.

Нагадуємо, в Дніпровському районі діють пункти обігріву.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку