Головна  →  Новини  →  24 січня 2019

655 співробітників комунальних служб району та 68 одиниць спецтехніки проводять роботи з прибирання снігу

655 співробітників комунальних служб району та 68 одиниць спецтехніки проводять роботи з прибирання снігу

Ще вдосвіта всі комунальні служби Дніпровського району почали прибирати дороги та вулиці від наслідків снігопаду. До роботи стали 655 співробітників комунальних служб та задіяно 68 одиниць спецтехніки, які спільними зусиллями очищують тротуари, підходи до метро, зупинки громадського транспорту, прибудинкові території, міжквартальні проїзди, дороги та обробляють їх посипковими матеріалами. Загалом використано 376,5 тон посипкового матеріалу. Очищення дорожньої мережі проводилось колонами спецтехніки у кількості 3-7 одиниць залежно від ширини проїжджої частини доріг.

Крім того, до прибирання активно долучились і працівники закладів освіти, культури та охорони здоров’я району. Розчищаються під’їзди до шкіл, дитячих садочків та лікарень.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку