Головна  →  Новини  →  24 січня 2019

У Дніпровському районі в 2019 році планується реалізувати 24 громадських проекти

У Дніпровському районі в 2019 році планується реалізувати 24 громадських проекти

Сьогодні у приміщені Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації (б-р Праці, 1/1) відбулась нарада з питань Громадського бюджету. Захід проходив під головуванням першого заступника голови Дніпровської райдержадміністрації Віктора Сушінця за участю начальників управлінь і відділів адміністрації, відповідальних за виконання громадських проектів, авторів проектів-переможців Громадського бюджету-3. Нарада відбулася з метою налагодження співпраці відповідальних виконавців з авторами проектів та обговорення складання детальних планів з реалізації громадських проектів.

Віктор Васильович у вступному слові зазначив, що, починаючи з 2017 року, запроваджено процедуру залучення жителів міста Києва до участі у бюджетному процесі через «Громадський бюджет». Основні вимоги до організації та запровадження Громадського бюджету міста Києва визначає Положення про Громадський бюджет міста Києва, затверджене рішенням Київської міської ради від 22.12.16 року №787/1791 зі змінами.

Також Віктор Сушінець зауважив, що протягом 2018 року Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією реалізовувались 17 проектів-переможців на загальну суму 15,8  млн. грн.

У цьому році на реалізації 24 проектів-переможців передбачено кошти на загальну суму 8,8 млн. грн.

Відповідно до розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації №40 21.01.19 замовники, з реалізації проектів-переможців визначені наступним чином:

  • 16 проектів буде реалізовуватися Управлінням будівництва;
  • 6 проектів – Управлінням освіти;
  • 1 проект – Територіальним центром соціального обслуговування;
  • 1 проект – Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дніпровського району.

У ході наради кожен з присутніх авторів мав змогу представити свій проект та познайомитися із замовниками, які будуть їх реалізовувати.

Наприкінці наради було узгоджено календарний план реалізації проектів та для більш плідної роботи вирішено проводити подібні зустрічі щомісячно.

Із переліком проектів-переможців Громадського бюджету-3 можна ознайомитись ТУТ.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами фінансового управління Дніпровської райдержадміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку