Головна  →  Новини  →  27 січня 2019

560 комунальників та 56 одиниць снігоприбиральної спецтехніки прибирають район від снігу

560 комунальників та 56 одиниць снігоприбиральної спецтехніки прибирають район від снігу

Вночі в столиці знов засніжило. Але навіть у вихідні дні комунальники Дніпровського району ще вдосвіта стали до прибирання територій від снігу. Щоб запобігти налипанню снігу та обмерзанню доріг і тротуарів станом на 7.00 на території району працювали 56 одиниць снігоприбиральної техніки та 560 комунальників.
Наразі, задля забезпечення нормальної життєдіяльності населення та сталої роботи міського транспорту продовжується прибирання снігу і накриження внутрішньоквартальних проїздів, доріжок, прибудинкових територій, пішохідних переходів, тротуарів. Також очищують від снігу під’їзди до медично-профілактичних установ, навчальних закладів, до магазинів тощо.
Не залишають комунальні служби поза увагою і місця для паркування транспорту, зупинки громадського транспорту, сходові марши у підземні переходи та входи на станції метрополітену. Також балансові території обробляються протиожеледними матеріалами. Їх вже використано 362 тони.
До уваги водіїв.
За складних погодних умов водії мають змінити манеру керування автівкою – бути обережнішими, дотримуватися більшої дистанції ніж зазвичай, а під час маневрування враховувати можливі ризики.
Комунальники звертюється до водіїв з проханням не залишати власні автівки обабіч вулиць та доріг, адже це створює значні перешкоди для роботи спецтехнiки та затримує оперативне прибирання столиці вiд снігу.
До уваги пішоходів.
Особливо пильним мають бути пішоходи, оскільки у транспортних засобів значно збільшується гальмівний шлях. Переходити дорогу необхідно лише у дозволених місцях, переконавшись, що автомобіль знаходиться на достатній відстані для гальмування. В жодному разі не можна різко виходити на дорогу.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку