Головна  →  Новини  →  12 лютого 2019

Податкову пільгу отримають особи-підприємці, що наймають людей з інвалідністю

Податкову пільгу отримають особи-підприємці, що наймають людей з інвалідністю

Пільгу зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) отримають фізичні особи-підприємці, у яких працюють люди з інвалідністю. Так, для фізичних осіб-підприємців (у тому числі тих, що обрали спрощену систему оподаткування), у яких працюють особи з інвалідністю, ЄСВ встановлюється у розмірі 8,41% від бази нарахування для працюючих осіб з інвалідністю.

Про це повідомляє офіційний сайт ДФС.

- З 2019 року не лише юридичні особи, а й фізичні особи – підприємці, у яких працюють особи з інвалідністю, зможуть нараховувати ЄСВ за пільговою ставкою (8,41%), - говориться у повідомленні.

За інформацією ДФС, зміни запроваджено згідно Закону України від 23.11.2018  "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів", який набрав чинності з 1 січня 2019 року.

Головне управління ДФС у м. Києві нагадує, що від сплати ЄСВ за себе звільняються фізичні особи-підприємці (незалежно від обраної системи оподаткування) і члени фермерського господарства, які є пенсіонерами за віком чи особами з інвалідністю та отримують пенсію або соціальну допомогу.

Зазначене звільнення не поширюється на осіб, які провадять незалежну професійну діяльність (адвокатів, нотаріусів, аудиторів тощо).

За інформацією vechirniykiev.com.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку