Головна  →  Оголошення  →  4 березня 2019

У період з 01 до 28 березня «ДТЕК Київські електромережі» проводитиме модернізацію електрообладнання

У період з 01 до 28 березня «ДТЕК Київські електромережі» проводитиме модернізацію електрообладнання

Повідомляємо, що ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» заплановано з 01 до 28 березня 2049 року масштабні роботи з продовження реконструкції системоутворюючих мереж 110 кВ, які живлять Лівобережну частину міста Києва: перевлаштування існуючих зв’язків 110 кВ «ТЕЦ5 – Харківська – ДТЕЦ» і створення нових від ТЕЦ-5 до підстанції 110/10 кВ «Славутич» та «Аркада» (район нової забудови).

Невідкладна необхідність такої реконструкції зумовлена швидкою розбудовою житлових масивів «Позняки», «Осокорки», «Харківський» столиці та стрімким нарощуванням потужності споживання у цьому районі міста. Пропускної спроможності обладнання, ліній електропередавання та підстанцій, що наразі введені у роботу, навіть у цей час недостатньо, щоб забезпечити надійне, стале та якісне електропостачання Лівого берега столиці і підтримати надійне функціонування енергосистеми Київського регіону.

У період з 01 до 28 березня 2019 року буде знижено надійність електроживлення споживачів лівобережної частини м. Києва.

ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» розроблено заходи, ремонтні схеми та вказівки щодо дій оперативного та ремонтного персоналу в разі виникнення можливих аварійних ситуацій.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі»

Перейти до спискуВерсiя для друку