Головна  →  Анонси подій  →  12 квітня 2019

Незвичні види спорту з’являться на уроках фізкультури шкіл столиці

Незвичні види спорту з’являться на уроках фізкультури шкіл столиці

У 14 містах України у шкільні програми фізкультури вже впроваджено новітні види спорту, такі як петанк, флорбол, корфбол, чирлідинг та інші. Це заслуга відомого телеведучого Олександра Педана та його команди зі Спортивного руху JuniorZ. Уже півтора роки вони їздять областями країни та роблять усе можливе, аби школярі мали доступ до цікавих, легких та гендернорівних видів спорту. 12 квітня команда руху JuniorZ проведе перший та наймасштабніший тренінг для вчителів фізкультури столиці, який відбудеться на базі НВК «Домінанта» Дніпровського району (за адресою м. Київ, вул. Юності, 3).

У ньому візьмуть участь директори та 136 вчителів фізичної культури шкіл Дніпровського району столиці. Види спорту, які їм продемонструють: чирлідинг, алтимат фризбі, флорбол, петанк, корфбол, бадмінтон тат реґбі. Олександр Педан, разом із представниками спортивних федерацій, викладе вчителям теоретичну частину та проведе тренування.

«Ми дуже хочемо, аби далі вчителі впроваджували ці види спорту на своїх уроках і школярам ставало цікавіше займатися, а не сидіти на лавочці чи шукати причин звільнення від уроку. Важливо, щоб діти дійсно оздоровлювались, отримували задоволення від занять. Наші види спорту саме на це націлені», – додає Олександр Педан.

Місце проведення: НВК «Домінанта» Дніпровського району (адреса м. Київ, вул. Юності, 3.

Дата та час проведення: 12 квітня, початок о 14 год.

Запрошуємо на подію представників ЗМІ. Акредитація відбувається  за телефоном: 067-710-33-96, Олена.

 

Довідка

JuniorZ – проект Олександра Педана з розвитку спорту серед школярів. Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України (лист МОН від 03.01.2018 № 1/9-2), Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, НДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України, численних національних федерацій з різних видів спорту.

Пропагуємо такі види спорту: чирлідинг, петанк, хортинг, флорбол, бадмінтон, корфбол, реґбі, сумо та фризбі. Проводимо  тренінги для вчителів фізкультури, директорів шкіл та батьків-активістів, фестивалі для школярів та інші заходи, які спрямовані на впровадження новітніх варіативних модулів і видів спорту до програми фізичного виховання школярів, формування у молоді здорового способу життя та заохочення до занять спортом.

За інформацією управління освіти Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку