Головна  →  Новини  →  20 травня 2019

Відбулася Відкрита першість Дніпровського району з боксу «Відкритий ринг»

Відбулася Відкрита першість Дніпровського району з боксу «Відкритий ринг»

18 травня відбулась Відкрита першість Дніпровського району м. Києва з боксу «Відкритий ринг», присвячена Олімпійському дню. Змагання проходили в спортивній залі дитячо-юнацької спортивної школи № 10 (вул. Івана Миколайчука, 3А). Організатори змагань – районний відділ  молоді та спорту та дитячо-юнацька спортивна школа № 10. Головним суддею змагань був Святослав Андрейченко, старший тренер-викладач відділення боксу ДЮСШ № 10 суддя національної категорії.

Змагання проходили відповідно до правил боксу АІBA. В Відкритій першості взяли участь близько 90 спортсменів 2003-2009 років народження з ДЮСШ № 10 та різних дитячо-юнацьких спортивних шкіл та боксерських клубів міста Києва і Київщини. Юні спортсмени змагалися в  різних вагових категоріях.

Гідно виступили боксери–дніпровчани, господарі турніру з ДЮСШ № 10, чимало з яких стали переможцями та призерами змагань. Нагороди боксерам вручили начальник районного відділу молоді та спорту Василь Ільєнко та директор ДЮСШ № 10 Леонід Ярмолинський.

Високий рівень підготовки спортсменів, емоції батьків та тренерів, які з тривогою вболівали за своїх вихованців, якісне суддівство справили приємне враження на всіх присутніх.

За інформацією відділу молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку