Головна  →  Новини  →  14 червня 2019

Працівників медичної сфери Дніпровського району привітали з професійним святом

Працівників медичної сфери Дніпровського району привітали з професійним святом

14 червня в Дніпровській райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника. З вітальними словами до працівників медичної сфери району звернувся очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук. Він зазначив, що споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини, а тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Петро Васильович висловив подяку присутнім за високий професіоналізм, сумлінну працю та вірність покликанню. Відзначив, що медична сфера району завжди лишається в авангарді, а медичні працівники завжди були і є на передньому краю щодо виконання поставлених завдань по реформуванню медичної галузі. Керівник району побажав всім здоров’я, особистого щастя, нових професійних здобутків, благополуччя в родинах, миру і затишку.

До привітань долучились Алла Загородня - заступник голови Дніпровської райдержадміністрації, Сергій Артеменко - депутат Київради та Даніель Карабаєв – начальник районного відділу охорони здоров’я.

Після теплих слів привітань кращих медичних працівників району за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я Дніпровського району міста Києва та з нагоди Дня медичного працівника нагородили подяками Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та цінними подарунками.

Довідково.

Починаючи з 1994 року Указом Президента України №281 професійне свято працівників галузі охорони здоров'я - День медичного працівника -відзначається щорічно у третю неділю червня. Саме цього дня, ми маємо змогу подякувати всім тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини - її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

В Дніпровському районні мешкає 354 680 населення. Амбулаторна медична допомога мешканцям району надається в 5-ти Комунальних некомерційних підприємствах Центрах первинної медико-санітарної допомоги та 2-ох Комунальних некомерційних підприємствах Консультативно-діагностичних центрах, в Стоматологічній поліклініці Дніпровського району, в Шкірно-венерологічному диспансері №1 .

Стаціонарна медична допомога мешканцям Дніпровського району надається в:

  • Київській міській клінічній лікарні №2;
  • Київській міській клінічній лікарні №3;
  • Київській міській клінічній лікарні №11;
  • Київській міській дитячій клінічній лікарні №2;
  • Київському міському пологовому будинку №6.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку