Головна  →  Новини  →  11 липня 2019

Керівництво столиці оглянуло хід виконання ремонтних робіт соціальної сфери мікрорайону Воскресенка

Керівництво столиці оглянуло хід виконання ремонтних робіт соціальної сфери мікрорайону Воскресенка

11 липня відбулася виїзна нарада щодо стану виконання програми соціально-економічного розвитку об’єктів мікрорайону Воскресенка. До проведення зустрічі долучилися перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Микола Поворозник, заступник голови КМДА Вячеслав Непоп, депутат Київської міської ради Сергій Артеменко, очільник Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук, керівники відділів та управлінь Київської міської та Дніпровської районної державних адміністрацій, представники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва».

Учасники зустрічі оглянули стан виконання робіт в спеціалізованій школі №234 з поглибленим вивченням економіки і права (вул. Райдужна, 12). На сьогоднішній день, в рамках проекту виконано утеплення фасаду будівлі, загальною площею 1035 кв м. Нагадаємо, що минулого року, було завершено ремонт харчоблоку школи. В рамках виконання програми з будівництва (реконструкції) футбольних полів зі штучним покриттям, в 2018 році було облаштовано нове футбольне поле розміром 22х42 м (замовник робіт КП «Житло-сервіс»).

В рамках виконання програми соціального та економічного розвитку м. Києва на 2019 рік, заасфальтовано внутрішньоквартальний проїзд по вул. Райдужній 3А. Загальна площа нового асфальтового покриття становить 510 кв м. Зауважимо, що в житловому будинку за вказаною адресою вже замінено вікна на нові металопластикові.

Крім того, керівництво міста оглянуло новий багатофункціональний спортивний майданчик для гри в міні-футбол, баскетбол та волейбол по вул. Райдужній, 3А. В рамках проведених робіт облаштовано бетонний фундамент, штучне покриття, нанесено розмітку та встановлено металеву огорожу. Найближчими днями роботи з благоустрою територій будуть завершені. Площа нового спортивного майданчика становить 540 кв. м (18х30 м). Загальна вартість робіт - 1,1 млн. грн.

За активної підтримки мера столиці Віталія Кличка між житловими будинками по вул. Райдужній, 3А, 7 - встановлено воркаут майданчики.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку