Головна  →  Новини  →  11 липня 2019

Петро Онофрійчук поспілкувався з мешканцями будинку за адресою вул. Кибальчича, 7-а

Петро Онофрійчук поспілкувався з мешканцями будинку за адресою вул. Кибальчича, 7-а

Сьогодні, 11 липня, голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук провів виїзний прийом громадян, поспілкувавшись з мешканцями будинку за адресою вул. Кибальчича, 7-а.

Представники ініціативної групи мешканців говорили про наболіле, висловлювали пропозиції, ставили питання, на які тут же на місці отримали  кваліфіковані відповіді та роз'яснення на них. Питання стосувалися житлово-комунального господарства: відновлення благоустрою території та асфальтового покриття (після аварійного розриття), заварювання сміттєпроводу, заміни вікон, завезення піску на дитячий майданчик. До Петра Васильовича звернулися також з питанням щодо визначення управителем житлового будинку Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва». Водночас для мешканців будинки актуальним є питання боротьби з несанкціонованою торгівлею на житловому масиві Воскресенки.

Петро Онофрійчук уважно вислухав кожного та дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо оперативного вирішення озвучених питань або надання можливої, враховуючи повноваження, допомоги у їх вирішенні.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку