Головна  →  Новини  →  19 жовтня 2020

Вітаємо учня школи №265 з перемогою на чемпіонаті України з карате

З 10 по 11 жовтня у харківському палацу спорту «Локомотив» пройшов чемпіонат України 2020 року з карате. В зв'язку із карантинними обмеженнями змагання пройшли без глядачів.

Чемпіонат Україні 2020 зібрав 587 спортсменів (416 чоловіків, 171 жінка) з 66 клубів, які представляли 16 регіонів України. Всі ці цифри є рекордними. Учасники змагались у 51 виді програми – серед кадетів, юніорів, молоді (U21) та дорослих.

Серед 47 спортсменів у категорії "кадети" Даніель Сімоненко, учень спеціалізованої школи №265 з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу (вул. Райдужна, 53), посів почесне перше місце.

Найбільший національний турнір сезону після вимушеної коронавірусної паузи видався цікавим та інтригуючим.

У загальному заліку команда м. Києва зайняла почесне третє місце з 9 золотими, 14 срібними, 20 бронзовими медалями.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління освіти Дніпровської РДА та Української федерації карате