Головна  →  Новини  →  22 лютого 2021

В освітніх закладах Дніпровського району вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

В освітніх закладах Дніпровського району вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2014 року Україна пережила найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули більше сотні осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам.

Щороку заклади освіти Дніпровського району столиці вшановують пам’ять Героїв-Захисників, що відійшли у вічність. Пам’ять про них завжди житиме в серцям маленьких та дорослих українців. Учні та освітяни Києва щорічно беруть участь у Всесвітній тихій акції «Ангели пам’яті», де розвішують паперових янголів, зроблених власноруч та покладають квіти до меморіалів пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Учні середньої загальноосвітньої школи №158 (вул. С. Стальського, 12) вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки воїна АТО, випускника школи Олега Онікієнка.  

В усіх класах школи було проведено виховні години «Революція гідності: спалахи пам’яті», де учням розповідали про події 2013-2014 рр. та героїзм українських воїнів в зоні проведення антитерористичної операції. Серед учнів молодших та середніх класів було організовано та проведено мистецький вернісаж "Промені Майдану".

Учні спеціалізованої школи №65 з поглибленим вивченням іноземних мов, вшанували Героїв Небесної Сотні, долучившись до флешмобу «Герої не вмирають».

В навчально-виховному комплексі №30 «ЕКОНАД, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, провели виховні години, уроки пам’яті, переглянули історичні відеохроніки, а також вшанували подвиг учасників Революції Гідності.

Для учнів середньої загальноосвітньої школи №180 провели уроки пам'яті. Крім того школярі долучилися до Всесвітньої акції «Ангели пам’яті».

Виховні заходи проходили й в інших освітніх закладах Дніпровського району.

Довідково.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні щорічно відзначається 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління освіти Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку