КМДА Київська міська державна адміністрація


14 січня 2022

Святково-виховний захід пройшов у Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Святково-виховний захід пройшов у Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

«Ми щедруєм і співаєм під вікном.

Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом.

Хай квітують ваші ниви золоті,

Щоб життя було щасливе в майбутті.»

Шануючи і підтримуючи традиції славної української родини, 13 січня на святковий виховний захід зібралися вихованці відділення психолого-педагогічної реабілітації та відділення трудової реабілітації/працетерапії. Адже новорічно-різдвяні свята - це радісний період, який так очікують діти і дорослі, який приносить неповторну казкову атмосферу та надію на краще майбутнє. Він відрізняється своєю особливою обрядовістю та багатством фольклору.

Педагоги в інтерактивній виставі знайомили дітей та молодь з особливостями святкування кожного з новорічних свят. Пригадували найбільші свята - Різдво Христове, Маланки, Василя та традиції, які збереглися донині і незмінно супроводжують ці свята. В залі лунали музика, традиційні обрядові співи, колядки, щедрівки та новорічні віншування.

На святковому заході були присутні почесні гості - представники Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю Тетяни Баранцової, які привітали всіх присутніх з Новим Роком та Різдвом Христовим та подарували дітям подарунки. До привітань також приєдналася сім’я

Бурко - Анжеліка, Леонід та їх донька Діана, які подарували присутнім на святі вихованцям Центру смачні пряничні будинки.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністюПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.