Головна  →  Новини  →  25 грудня 2023

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Різдвом Христовим та Новим роком

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Різдвом Христовим та Новим роком

 Дорогі співвітчизники!

Від щирого серця вітаю Вас з Різдвом Христовим та Новим роком!

У цьому році ми знову зустрічаємо Різдво Христове в складних умовах. Це світле свято надихає нас на подальшу боротьбу. Загадуючи бажання перемогти у війні, ми не сподіваємося на чудо. Ми щодня наближаємося до цього моменту. Як військові, так і цивільні, маємо одну єдину мету – вигнати ворога з наших земель, захистити наші традиції, нашу віру, нашу ідентичність.

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне свято стане початком нової щасливої дороги в новий переможний рік.

Світло різдвяної зорі благословить наш тяжкий шлях до Перемоги. Стане орієнтиром та надією для тих, хто зустрічає Різдво далеко від рідних. Зігріє серця й освітить шлях кожного в найтемніші ночі.

У цей день згадаймо українських Героїв, які віддали життя в боротьбі з підступним ворогом. Від усієї душі дякуємо нашим захисникам, які зараз боронять нас від російських окупантів.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, благополуччя,  миру та спокою у цей непростий для нашої країни час. Нехай справдяться усі очікування і здійсняться найзаповітніші мрії!

Усім нам – Перемоги та миру на нашій землі!

З Різдвом Вас та Новим роком!

Слава Україні!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                     Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку