Головна  →  Новини  →  29 грудня 2023

Керівництво Дніпровського району привітало колектив райдержадміністрації з прийдешнім Новим роком

Керівництво Дніпровського району привітало колектив райдержадміністрації з прийдешнім Новим роком

Сьогодні в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко привітала працівників структурних підрозділів Дніпровської райдержадміністрації з прийдешнім Новим роком. До вітань долучилися заступник голови РДА Павло Бабій та керівник апарату Ігор Ластовецький.

Звертаючись до присутніх, Олена Шевченко коротко підвела підсумки роботи адміністрації у 2023 році, подякувавши колективу РДА за плідну роботу.

«Новий рік - нова сторінка життя. Тож нехай на ній не буде порожнього місця, нехай вона заповниться безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай у новому році вас супроводжує вдача, успіх та достаток», - побажала присутнім Олена Володимирівна.

Працівників РДА відзначено Подяками та Грамотами Дніпровської райдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Дніпровського району столиці.

Наприкінці свого виступу Олена Володимирівна побажала всім здійснення одного на всіх бажання – якнайшвидшої Перемоги України над російськими загарбниками.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку