Головна  →  Новини  →  9 січня 2024

Насичені зимові канікули на СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району

Насичені зимові канікули на СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району

За час зимових канікул вихованці Станції юних техніків-Центру науково-технічної творчості молоді Дніпровського району дізналися багато цікавого та опанували нові вміння. Їхні канікули були насичені та наповнені різноманітними заходами та різнотематичними майстер-класами.

Зокрема, опановували цікаву техніку роботи з пластиліном, технікою оригамі виготовляли святкового гнома, вчились працювати із деревом, виготовляючи будиночок. Вихованці вирізали деталі, зібрали, розмалювали та декорували свої вироби, а із солоного тіста ліпили синичку та створювали тематичні творчі роботи «Зимові свята у лісі».

Під час майстер-класу-лекції на тему «Аеродинаміка для наймолодших» ознайомились із видами саморобних літаків, складовими частинами літака, а також навчились виготовляти найпростіші літаючі моделі з паперу за всіма правилами.

Викладачі СЮТ-ЦНТТМ також підвищували свою майстерність, розширюючи знання та вміння. Серед іншого взяли участь у майстер-класах з мотанкарства, із створення глиняного підсвічника та ватяної іграшки, а ще спільно з вихованцями створювали окопні свічки.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку