Головна  →  Новини  →  12 січня 2024

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Днем українського добровольця

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Днем українського добровольця

Вітаю справжніх Героїв України – з Днем українського добровольця!

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, першими стали на захист нашої Батьківщини і продовжують обороняти рідну землю від загарбників. 

Шановні добровольці! Від щирого серця висловлюю вам щиру подяку за вашу самовідданість та патріотизм. Ви справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні Сили, щоб зупинити підступного ворога.        

На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління, так як наше покоління виховувалося на прикладі героїзму героїв Крут та Української Повстанської Армії. Ми пам'ятаємо подвиг загиблих героїв, адже пам'ять завжди буде в наших серцях. Вони для нас приклад мужності і любові до України!

Бажаю вам бути завжди принциповими у своїх переконаннях та пліч-о-пліч боротися за територіальну цілісність і незалежність України. Разом з вами ми тепер маємо змогу побудувати краще майбутнє для наших діточок, зробите все, щоб найскоріше настала мирна епоха для всього українського народу.

Миру, витримки та здоров’я вам та вашим сім’ям!

Вічна пам’ять добровольцям, які загинули захищаючи Україну!           

Слава справжнім Воїнам України!

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної
в місті Києві державної адміністрації                                              Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку