Головна  →  Новини  →  22 січня 2024

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Днем Соборності України

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Днем Соборності України

Шановні дніпровчани!

Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято - День Соборності України! Саме цього дня Директорією Української Народної Республіки було проголошено Акт злуки із Західноукраїнською Народною Республікою. Українська мрія про єдність, свободу і незалежність як основу державності України в історичний день 1919 року набула цілком реальних обрисів. Саме ці події сформували підґрунтя для відродження незалежної, соборної та демократичної держави. 

Вірю, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною. Події на сході нашої держави підтверджують, що і сьогодні наш північний сусід ніяк не бажає аби ми жили в єдиній соборній європейській Українській державі. Проте жодна сила не розколе українців на ворогуючі табори, ніхто й ніколи вже не зможе підірвати нашу єдність. З соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо єдиною українською нацією.

Шановні дніпровчани! Щиро зичу Вам доброго здоров'я, щастя, миру і злагоди в ім'я процвітання України. Хай панують у нашому суспільстві мир і взаєморозуміння.


З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної  

в місті Києві державної адміністрації                                                              Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку