Головна  →  Новини  →  26 січня 2024

Вихованці районного Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відвідали цікавий захід в бібліотеці для дітей №115

Вихованці районного Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відвідали цікавий захід в бібліотеці для дітей №115

Учора, 25 січня, діти та молодь Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району відвідали дитячу бібліотеку №115. На них чекала пізнавальна екскурсія залами затишного простору бібліотеки, де панує особлива енергетика і настрій.

Підопічних районного Центру ознайомили з однією з найдавніших і найшановніших у світі професій – професією бібліотекара. Вихованці дізналися, що бібліотекарі - це дуже розумні та інтелігентні люди, які з давніх давен допомагають іншим отримувати важливі знання та корисну інформацію з книжок.

Ще одним приємним, несподіваним сюрпризом для всіх присутніх став виступ, в залах бібліотеки, вихованців Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, які приготували та показали для дітей та молоді інтерактивну виставу «Сніжна казка».

Вихованці та фахівці Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району щиро вдячні колективу дитячої бібліотеки №115 та Центру дитячої та юнацької творчості за теплу зустріч, пізнавальну екскурсію, нові знання, організацію та проведення цікавої вистави.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку