Головна  →  Новини  →  5 лютого 2024

В школі №158 Дніпровського району відкрили меморіальну дошку загиблому Герою України Сові Дмитру Сергійовичу

В школі №158 Дніпровського району відкрили меморіальну дошку загиблому Герою України Сові Дмитру Сергійовичу

Минулого тижня, у п'ятницю, 2 лютого, у середній загальноосвітній школі №158 Дніпровського району столиці відбулось відкриття меморіальної дошки полеглому Герою, Захиснику України, колишньому учню закладу освіти - Сові Дмитру Сергійовичу. Відданий син Батьківщини загинув 03 лютого 2023 р. на бойовій позиції поблизу населеного пункту Діброва Кремінської міської громади Сєвєродонецького району Луганської області.

В урочистій шанобливій атмосфері лунали виступи гостей та спогади рідних і близьких. Спогади про людину, яка ще зі шкільних років займала активну патріотичну та громадянську позицію. Адже Дмитро, окрім того, що був чуйним і добрим товаришем, готовим першим прийти на допомогу, ще й був активним учасником шкільних та позашкільних заходів, зокрема, був одним із організаторів збору підписів серед учнів школи на підтримку голодуючих студентів під час Революції на граніті та брав безпосередню участь у Помаранчевій революції та Революції Гідності. З перших днів повномасштабного вторгнення разом із побратимами захищав Україну в боях із ворогом на територіях Київської, а далі і Луганської та Донецької областей.

До останнього подиху стрілець 5-ої стрілецької роти, солдат Сова Дмитро Сергійович, патріот та вірний син України, героїчно захищав територіальну цілісність та незалежність рідної землі.

Після церемонії відкриття меморіальної дошки та покладання квітів, запаливши свічки, присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Героя та всіх Захисників, які віддали своє життя за Батьківщину.

Герої не вмирають, а живуть допоки житиме пам'ять про них. А пам’ятати і шанувати тих, хто віддав за нас із вами своє життя – це наш святий обов’язок!

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку