Головна  →  Новини  →  6 лютого 2024

У Києві розпочав працювати вже 20-й сучасний Центр надання адмінпослуг. Відкрили його у Дніпровському районі

У Києві розпочав працювати вже 20-й сучасний Центр надання адмінпослуг. Відкрили його у Дніпровському районі

У Києві відкрили вже 20-й сучасний Центр надання адміністративних послуг. Він розпочав працювати на 1-му поверсі Дніпровської районної держадміністрації. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, який відвідав новий ЦНАП.

Участь у відкритті нового Центру надання адміністративних послуг взяли перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко, директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Наталія Шамрай, заступник голови райдержадміністрації Павло Бабій, керівник апарату Дніпровської РДА Ігор Ластовецький, в.о. начальника Управління (Центр) надання адміністративних послуг Дніпрвоського району Ірина Шевченко, радник мера Ігор Щербак та депутати Київради.

«Чимало столичних ЦНАПів розташовані у приміщеннях саме районних держадміністрацій, адже їх робота в адмінбудівлі дозволяє оперативно вирішувати питання громадян, залучаючи різні служби району. За рахунок міського бюджету в будівлі Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації здійснили ремонтні роботи на площі 906 кв. м. Облаштували 35 робочих місць адміністраторів. У новому ЦНАПі доступні всі адміністративні послуги: паспортні, соціального характеру, для ветеранів та внутрішньо переміщених осіб, видача водійського посвідчення. Послуги надаються незалежно від реєстрації місця проживання. Високий рівень сервісу гарантують стандарти роботи ЦНАП. Центр є безбар’єрним для осіб із інвалідністю», – підкреслив Віталій Кличко.

Також продовжить роботу філія ЦНАПу, яка знаходиться за адресою: Харківське шосе, 18. Усього в Києві сьогодні працюють і надають послуги мешканцям 20 ЦНАПів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку