Головна  →  Новини  →  12 лютого 2024

Вихованці СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району здобули перемогу на онлайн конкурсі "Магія новорічної іграшки"

Талановиті вихованці Зразкового художнього колективу творчої студії "Художня кераміка" Станції юних техніків - Центру науково-технічної творчості молоді Дніпровського району отримали нагороди від Київського палацу дітей та юнацтва, у відкритому міському екологічному онлайн конкурсі "Магія новорічної іграшки".

Конкурс проводився з метою популяризації творчості, створення святкового настрою та сприяння екологічно свідомому виготовленню новорічної декорації. Конкурс проведено за двома номінаціями: «Ялинкові прикраси» - новорічні іграшки для ялинки (кульки, казкові персонажі, інші підвісні вироби) та «Гірлянди та віночки» – авторські новорічні гірлянди та різдвяні віночки.

Підопічні районної СЮТ-ЦНТТМ Віра Наконечна та Тимофія Котляров, створивши креативні та оригінальні новорічні іграшки власними руками, були відзначені премією за I місце в номінаціє "Новорічна прикраса - кераміка" та нагороджені дипломами.

Вітаємо вихованців Станції юних техніків - Центру науково-технічної творчості молоді Дніпровського району з перемогою в конкурсі та бажаємо подальших творчих успіхів і звершень!

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку