Головна  →  Новини  →  15 лютого 2024

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані та учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших  держав та 35-та річниця виведення військ з Афганістану.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської  війни, але священною є пам’ять про ваш героїзм, мужність при виконанні  інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну – своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в російсько-українській війні.

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви є взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Вітаю з цією пам’ятною датою ветеранів Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриту бойовою славою, вітаю ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!  Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини  та рідної України!

Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                     Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку