Головна  →  Новини  →  20 лютого 2024

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні дніпровчани!

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

Революція Гідності змінила не тільки країну. Вона змінила кожного з нас. Ми навчилися бути небайдужими, брати на себе відповідальність та відстоювати інтереси нашої країни до останнього подиху.

У державі народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і стоятиме за Україну до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист країни, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності. Десятки людей загинули, відстоюючи незалежність України.

Вшановуючи їхню пам'ять, українці назвали Героїв Небесною Сотнею. Їхній подвиг став прикладом мужності та жертовності, навчив нас боротися за свою свободу та захищати своє право жити у вільній Україні. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв!

І сьогодні, коли триває повномасштабна війна з російським агресором, ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня.

Схиляю голову перед подвигом тих, хто ціною власного життя відстояв право держави йти демократичним шляхом, щоб Україна була вільною і соборною.

Дякую нашим захисникам і захисницям, які зі зброєю в руках продовжують й сьогодні боронити Україну та борються за її суверенітет і європейський вибір.

Слава Українському народові!

Вічна слава Героям!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                     Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку